ebook Wybaczam ci - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2800)

Wybaczam ci - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.64
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
23.94 zł Lub 21.55 zł
-19% 31.92 zł Lub 28.73 zł
34.00 zł
35.91 zł
39.90 zł
32.81 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa książka Remigiusza Mroza! „Wybaczam ci” – słowa, które Ina Kobryn odczytuje przypadkiem na koncie męża na Facebooku, burzą całe jej dotychczasowe życie. A to dopiero początek tajemnic, które skrywa przed nią partner. Audiobook polskiego mistrza thrillera już dostępny!

Polski król thrillera nie zwalnia tempa nawet na chwilę!

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agnieszki Więdłochy.

Wybaczam ci - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć