ebook Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.89
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
19.49 zł
23.09 zł Lub 20.78 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
29.99 zł
21.89 zł
23.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy!

Idziesz do więzienia

Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To najlepsi przyjaciele, podobnie jak ich rodzice, którzy urządzają przyjęcie w willi obok. Mają oni wszystko, ale noszą też swoje mroczne tajemnice, których nikomu nie zdradzili. Nawet sobie nawzajem. Kiedy gra w Monopoly się kończy, a stawka wzrasta, sekrety powoli zaczynają wychodzić na jaw i odsłania się skomplikowany plan…

Kobiety bez litości

Ingrid zrezygnowała z kariery, aby wesprzeć męża. Niedługo potem dowiaduje się, że ten ma romans. Birgitta pomija wizyty lekarskie. W ten sposób nikt nie odkryje siniaków, które zostawia jej mąż. Victoria porzuciła swoje życie w Rosji, aby poślubić mężczyznę poznanego przez internet. Tylko on nie jest taki, jak sobie wyobrażała.

Wszystkie te kobiety postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Czy jedynym wyjściem będzie zbrodnia doskonała?

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć