ebook Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 12.32
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
12.93 złpremium: 8.34 zł Lub 8.34 zł
12.32 zł Lub 11.09 zł
13.90 zł
12.82 zł
13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy” – to kolejna, tym razem wakacyjna, przygoda trzech braci, która - mimo że z duchem w tle i tytule - wcale… nie jest straszna. Bohaterowie bajki wiedzą, że strach ma tylko wielkie oczy, a boimy się głównie tego, czego nie znamy. Dlatego Gucio, Leoś i Tadziu, ich dwie koleżanki i trzech kolegów robią wszystko, żeby poznać tajemniczego przybysza, który przychodzi pod zbudowany przez nich szałas. Oprócz tego są kampery, las i zabawa, do której nie wtrącają się dorośli. A duch? Duch wcale nie jest zły, tylko źle o sobie myśli. Gucio, Leoś, Tadziu i piątka ich przyjaciół, gdy go w końcu poznają, dają mu wsparcie i garść dobrych rad, co robić, żeby dostrzegać szczęście w małych rzeczach.

„Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy” to bajka o tym, że spryt i empatia w końcu wygrywają. To opowieść o sile przyjaźni i współpracy. O życzliwości. To historia o tym, jak dbać o siebie i innych. I w końcu to opowieść o mocy, która drzemie w każdym, bez względu na wszystko!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Melcera.

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy - audiobook od Ewa Ruszkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć