ebook O mrówkach i dinozaurach - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 611)

O mrówkach i dinozaurach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.34
Audiobook - najniższa cena: 25.13
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.13 zł
-22% 27.22 zł Lub 24.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.06 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Cixin Liu, jakiego dotąd nie znaliśmy! Znakomity współczesny chiński autor, który ma na swoim koncie oszałamiający fenomen wydawniczy „Problem trzech ciał”, tym razem odsłania tajemnice pierwszej i najwspanialszej ziemskiej cywilizacji. „Adrian Tchaikovsky w «Dzieciach czasu» przedstawił rozwój cywilizacji pająków współpracujących z mrówkami. (…) Cixin Liu zdecydował się na bardziej fantazyjne i satyryczne podejście w «O mrówkach i dinozaurach». Symbiotyczna cywilizacja, którą opisuje, pod wieloma względami odzwierciedla ludzkie społeczeństwo. (...) Ta książka to alegoryczna baśń, z której wiele można się nauczyć” – Gareth D. Jones, SFcrowsnest

Ziemia. Okres kredy.

Mrówki i dinozaury – stworzenia zupełnie niepodobne do siebie nawzajem, ale świetnie się uzupełniające – z biegiem czasu nawiązały ścisłą współpracę. Podstawą ich sojuszu były zwykłe usługi dentystyczne. Ale z tych skromnych początków wzięły się pismo, matematyka, komputery, fuzja jądrowa, antymateria, a nawet podróże kosmiczne – prawdziwa epoka cudów! Tak wspaniałe przedsięwzięcia mają jednak swoją cenę. Mrówczo-jaszczurza cywilizacja w miarę rozwoju najpierw zaczęła niszczyć biosferę, a potem wszystko, co jest od niej zależne.
Mimo to dinozaury nie chciały słuchać ostrzeżeń mrówek o nadciągającej katastrofie ekologicznej. Owady stanęły przed wielkim dylematem: zniszczyć dinozaury czy zginąć wraz z nimi?

„Żartobliwy ton i ogromny rozmach” – Gary K. Wolfe, „Locus”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Stagenalskiego.

O mrówkach i dinozaurach - audiobook od Liu Cixin możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć