ebook Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji - audiobook
4.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 719)

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.53
Audiobook - najniższa cena: 28.68
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
28.68 zł Lub 25.81 zł
28.73 zł
29.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
31.61 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość powrotu do swych doświadczeń w świecie dusz. Wędrówka dusz oraz Przeznaczenie dusz– dwie poprzednie książki – zafascynowały tysiące czytelników na całym świecie i sprawiły, że rzesze ludzi zapragnęły odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, poznać swych duchowych przewodników i towarzyszy oraz cele, które mają osiągnąć w obecnym wcieleniu.

W trzeciej książce z serii poświęconej tematyce życia po życiu doktor Newton po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives – Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania: „Kim jestem?", „Skąd pochodzę?" i „Dlaczego się tutaj znalazłem?".

Ten przełomowy przewodnik po duchowej hipnoterapii powstał z myślą zarówno o praktykach hipnoterapii, jak i o "zwykłych" czytelnikach zainteresowanych tematyką wędrówki dusz.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Masiaka.

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji - audiobook od Michael Newton możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć