ebook 7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 21.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-21% 21.90 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
28.73 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.15 zł
24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

"7 nawyków skutecznego działania”, których autorem jest Stephen Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autorów pomoże wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią do twórczej aktywności i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych. To jedna z najbardziej popularnych, najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Wydanie rozszerzone o komentarze syna Seana Covey’ego. Dr Stephen R. Covey to autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

"Dziesiątki milionów osób korzystało z rad w niej zamieszczonych, aby całkowicie zmienić swoje życie, i ja jestem jednym z nich! Cytowałem i polecałem tę książkę znajomym, współpracownikom, kontrahentom biznesowym i słuchaczom moich audycji radiowych kilka razy w tygodniu od przeszło 20 lat! Jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz poznać tę książkę."

Dave Ramsey; autor bestsellerów New York Times, ekspert od zarządzania pieniędzmi, osobowość radiowa.

Ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Światowy bestseller!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ireneusza Załóga.

7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook od Stephen R. Covey możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć