ebook Wspomnienie lodu
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 49605) Ilość stron (szacowana): 1042

Wspomnienie lodu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 38.50
Audiobook - najniższa cena: 49.99
wciąż za drogo?
51.15 złpremium: 27.50 zł Lub 27.50 zł
-17% 38.50 zł Lub 34.65 zł
38.90 zł
46.75 zł Lub 42.08 zł
37.40 zł
41.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na spustoszonym kontynencie Genabackis zrodziło się nowe, straszliwe imperium, Pannion Domin, które szerzy się niczym potop skażonej krwi, pożerając wszystkich wrogów tajemniczego proroka zwanego panniońskim jasnowidzem. Sprzeciwia mu się sojusz, w którego skład wchodzą Zastęp Dujeka Jednorękiego, Caladan Brood, Anomander Rake oraz Rhivijczycy z równin. Fanatycy jasnowidza mają przewagę liczebną, dlatego też sojusznicy muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach i nawiązać kontakt z potencjalnymi sprzymierzeńcami, tajemniczym bractwem najemników, noszącym nazwę Szarych Mieczy, które zobowiązało się bronić miasta Capustan przed oszalałymi hordami.

Wspomnienie lodu, w którym powraca wielu kluczowych bohaterów Ogrodów księżyca, stanowi kolejny rozdział epickiej fantasy Stevena Eriksona - Malazańskiej Księgi Poległych.

O e-booku Wspomnienia lodu blogerzy napisali: 

Wiele z zawartym w tym tomie informacji rzuca nowe światło na wydarzenia z Ogrodów Księżyca, co pokazuje jak skrupulatnie i dokładnie Erikson zaplanował całą historię, sięgającą setek tysięcy lat wstecz. Ogrom historii robi duże wrażenie, a przede mną jeszcze 7 tomów! Polecam! - Łukasz Marciniak - Świat fantasy

Wspomnienie lodu od Steven Erikson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wspomnienie lodu kontynuuje wydarzenia z Ogrodów Księżyca, znów zatem wracamy na Genabackis, do zastępu Dujeka, Caladana Brooda i Anomandera Rake'a. Przed bohaterami stoi teraz nowe wyzwanie i aby mu podołać, będą musieli zawrzeć sojusz. Nie będzie to łatwe, ponieważ wrogość między różnymi armiami jest niekiedy dość duża, więc łatwo o nieufność i podejrzenia o zdradę. W związku z nowym zagrożeniem, jakim jest pannioński jasnowidz, w trzecim tomie znajdziemy wiele potyczek, bitew, jak i kolejne oblężenie miasta. Erikson znów znakomicie przedstawia wszystkie wydarzenia z perspektywy szeregowego żołnierza, dzięki czemu nie sposób oderwać się od lektury. Mamy okazję dobrze poznać co czują i myślą żołnierze na pierwszej linii frontu, wysyłani na zwiad, czy aby dokonać sabotażu.

W trzecim tomie autor udziela odpowiedzi na wiele nurtujących pytań powstałych po lekturze poprzednich dwóch tomów, w szczególności Ogrodów Księżyca. Dowiemy się zatem wielu informacji o świecie, magii, bogach, bohaterach, a przede wszystkim o nadchodzącym konflikcie z Okaleczonym Bogiem. Pomimo że czytałem cały cykl kilka lat temu, to wiele szczegółów zdążyło mi umknąć, więc z ogromnym zainteresowaniem poznawałem kolejne tajemnice i historie. Wiele z zawartym w tym tomie informacji rzuca nowe światło na wydarzenia z Ogrodów Księżyca, co pokazuje jak skrupulatnie i dokładnie Erikson zaplanował całą historię, sięgającą setek tysięcy lat wstecz. Ogrom historii robi duże wrażenie, a przede mną jeszcze 7 tomów!

Wspomnienie lodu to trzeci tom epickiego cyklu fantasy Malazańska Księgi Poległych Stevena Eriksona. Wracamy do bohaterów znanych z Ogrodów Księżyca i śledzimy ich zmagania z nowym, przerażającym wrogiem - panniońskim jasnowidzem. Polecam!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Świat fantasy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć