ebook Pocztówki z Portugalii
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 172)

Pocztówki z Portugalii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 30.39
wciąż za drogo?
16.00 zł
28.80 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
25.58 zł
27.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gęste mgły i słoneczne klify magicznej Portugalii wzbudzają zachwyt Olgi, utalentowanej artystki i dziennikarki. Jej fotografie, które zwyciężyły w międzynarodowym konkursie, zostaną zaprezentowane na wystawie w Lizbonie. Jednak Olga, poza zbieraniem laurów, ma jeszcze jeden ważny powód, żeby odwiedzić piękny kraj na zachodnim brzegu Europy. Młoda kobieta zamierza rozwiązać zagadkę zniknięcia Andrzeja Komorowskiego – artysty, który z niewiadomych przyczyn zerwał kontakt ze swoją rodziną.

Z białych mgieł snujących się tuż przy ziemi powoli wyłaniają się ostre kształty i coraz bardziej intensywne barwy zdarzeń z niedalekiej przeszłości…

O e-booku Pocztówki z Portugalii blogerzy anpisali: 

Pocztówki z Portugalii to nie jest wakacyjny romans, choć o miłości także przeczytacie na kartach tej książki. To mądra opowieść o cierpieniu, samotności, przekazująca ważne sprawy "między wierszami". Książki tej autorki nie są do zwykłego czytania, ale do delektowania się słowem, pięknymi widokami, zapachami i emocjami. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Pocztówki z Portugalii od Jolanta Kosowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie świadomie unikają rzeczy, które ich ranią... A może inaczej: unikają rzeczy, które wymagałyby od nich zaangażowania.
Życie jest nieprzewidywalne i funduje nam zaskakujące zbiegi okoliczności.
Mgła jest czasem ciekawsza od promieni słońca. Otula, nie dopowiada, pozostawia miejsce na wyobraźnię. Tłumi dźwięki i wycisza...
Żeby pójść do przodu, trzeba zamknąć za sobą wszystkie drzwi do przeszłości. Przeszłość blokuje i ogranicza. Stwarza złudne wrażenie, że wszystko można jeszcze cofnąć, odwrócić i naprawić.
Jeśli masz ochotę za pomocą historii w książce przenieść się do magicznej Portugalii, możesz zrobić to zrobić za pomocą najnowszej powieści Jolanty Kosowskiej

Głównymi bohaterami są Olga i Konrad, którzy wiedzą że są dla siebie stworzeni, a jednak przez jedną złą decyzję ich drogi rozeszły się na całą dekadę. Olga, aby zapomnieć o ukochanym, angażuje się w wiele prac odkrywając przy okazji w sobie pasję fotograficzną. On dla odmiany wyjeżdża na drugi koniec Europy licząc na to, że zapomni o Oldze.

Po 10 latach nagle ta dwójka staje naprzeciwko siebie. Okazuje się, że uczucie nie wyparowało z biegiem lat, ale ukrywają to głęboko w sercu.

Jak skończy się ta historia?

Książki Jolanty Kosowskiej są jedyne w swoim rodzaju. Jeśli znacie i lubicie pióro autorki, to na pewno skusicie się i na jej nową powieść. A jeśli jeszcze nie czytaliście, to warto poznać. Dlaczego?

Kosowska pisze przepięknym językiem, ma dar przekazywania za pomocą słów emocji oraz opisów przyrody. Czytając jej książki zawsze czuję się jakbym była gdzieś indziej. Tym razem autorka zabrała mnie do słonecznej Portugalii.

Historia opisana w książce jest po prostu piękna, dojrzała, na swój sposób magiczna. Książki Kosowskiej chce się smakować, powoli delektując się każdym napisanym słowem. W opisanej historii pisarka przemyca wiele spraw takich jak np. opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem, o tym jak żyć po zdradzie, o dawaniu szans i o tym, czy warto walczyć do końca.

Podsumowując: Pocztówki z Portugalii to nie jest wakacyjny romans, choć o miłości także przeczytacie na kartach tej książki. To mądra opowieść o cierpieniu, samotności, przekazująca ważne sprawy "między wierszami". Książki tej autorki nie są do czytania, ale do delektowania się słowem i pięknymi widokami, zapachami, emocjami....

Polecam!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć