ebook Zabawa w chowanego
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 379)

Zabawa w chowanego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
36.26 złpremium: 23.39 zł Lub 23.39 zł
24.90 zł
27.29 zł Lub 24.56 zł
28.07 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
23.39 zł
24.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Najnowsza powieść Guillaume’a Musso zachwyci zarówno fanów thrillerów, jak i miłośników książek literackich.

Lektura, która jak żadna inna zaciera granicę między życiem a powieścią.
Ale życie jest silniejsze od fikcji. 

Trzyletnia córka Flory Conway, znanej pisarki obsesyjnie strzegącej swojej prywatności, znika z apartamentu na Brooklynie podczas zabawy z matką w chowanego. Nie ma śladów włamania – okna i drzwi są nienaruszone – a na nagraniach z kamer w budynku nie widać, ani żeby ktokolwiek wchodził do mieszkania, ani żeby dziewczynka je opuszczała. Po kilku miesiącach śledztwo utyka w martwym puncie i zrozpaczona Flora nie może się z tym pogodzić. Wciąż wierzy, że jej córka gdzieś jest i że w końcu uda się ją odnaleźć.
Po drugiej stronie Atlantyku, w Paryżu, autor bestsellerów Romain Ozorski walczy z niemocą twórczą i przeżywa kryzys w życiu prywatnym. Po rozwodzie mieszka samotnie, była żona utrudnia mu kontakty z ich ośmioletnim synem, a agent domaga się kolejnej powieści.
Tymczasem to Romain ma w rękach klucz do rozwikłania tajemnicy związanej z tragedią jego koleżanki po fachu zza oceanu.
Jak się okazuje, nie tylko koleżanki. Tych dwoje łączy zupełnie inna więź.

Rekomendacje e-booka Zabawa w chowanego:

Guillaume Musso jest czarodziejem, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe w życiu jego bohaterów, i to kiedy najmniej się tego spodziewasz. Jego czytelnicy nie będą zawiedzeni. - „Version Femina”

Powieść oszałamiająca i aż gęsta dzięki swojemu klimatowi… Iluzjonistyczne warsztaty z interakcji autora z jego dziełem. - „L'Express”

Makiaweliczna, a jednocześnie ciepła opowieść o potędze książek, która całkowicie zaskakuje. To jedna z najbardziej osobistych powieści Guillaume’a Musso. I jedna z najlepszych.  - ,„Le Parisien”

Zabawa w chowanego od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Łatwo dawać rady kiedy nie musi się ich samemu wykorzystywać.
Czasem wyobraźnia, której doświadczamy w życiu przerasta fikcyjne scenariusze, które znamy z książek - tak powstają legendy.
Zaginione dziecko, zrozpaczona matka, bezradność. Pisarz na jałowym biegu, z depresją, bez perspektyw. Co łączy tych dwoje? Czy mogą sobie pomóc? Ile jedno wie o drugim? Komu i dlaczego jest to potrzebne? Co jest prawdą, a co wytworem autorskiej wyobraźni? Ech, niby rzecz dobrze napisana, całkiem wartko się czyta, a jednak wydaje się jakby sklecona na siłę, wystękana ambicją nietuzinkowej fabuły, niepotrzebnie przekombinowana. Zakończenie budzi niesmak ogromem wcześniejszego zamieszania i doprawdy, słusznie mówią, że lepsze bywa wrogiem dobrego.Ocena: 3+/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć