ebook Zabawa w chowanego
3.03 / 5.00 (liczba ocen: 804)

Zabawa w chowanego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
35.09 złpremium: 23.39 zł Lub 23.39 zł
-23% 29.90 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
32.75 zł Lub 29.48 zł
38.99 zł
31.17 zł
32.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najnowsza powieść Guillaume’a Musso zachwyci zarówno fanów thrillerów, jak i miłośników książek literackich.

Lektura, która jak żadna inna zaciera granicę między życiem a powieścią.
Ale życie jest silniejsze od fikcji. 

Trzyletnia córka Flory Conway, znanej pisarki obsesyjnie strzegącej swojej prywatności, znika z apartamentu na Brooklynie podczas zabawy z matką w chowanego. Nie ma śladów włamania – okna i drzwi są nienaruszone – a na nagraniach z kamer w budynku nie widać, ani żeby ktokolwiek wchodził do mieszkania, ani żeby dziewczynka je opuszczała. Po kilku miesiącach śledztwo utyka w martwym puncie i zrozpaczona Flora nie może się z tym pogodzić. Wciąż wierzy, że jej córka gdzieś jest i że w końcu uda się ją odnaleźć.
Po drugiej stronie Atlantyku, w Paryżu, autor bestsellerów Romain Ozorski walczy z niemocą twórczą i przeżywa kryzys w życiu prywatnym. Po rozwodzie mieszka samotnie, była żona utrudnia mu kontakty z ich ośmioletnim synem, a agent domaga się kolejnej powieści.
Tymczasem to Romain ma w rękach klucz do rozwikłania tajemnicy związanej z tragedią jego koleżanki po fachu zza oceanu.
Jak się okazuje, nie tylko koleżanki. Tych dwoje łączy zupełnie inna więź.

Rekomendacje e-booka Zabawa w chowanego:

Guillaume Musso jest czarodziejem, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe w życiu jego bohaterów, i to kiedy najmniej się tego spodziewasz. Jego czytelnicy nie będą zawiedzeni. - „Version Femina”

Powieść oszałamiająca i aż gęsta dzięki swojemu klimatowi… Iluzjonistyczne warsztaty z interakcji autora z jego dziełem. - „L'Express”

Makiaweliczna, a jednocześnie ciepła opowieść o potędze książek, która całkowicie zaskakuje. To jedna z najbardziej osobistych powieści Guillaume’a Musso. I jedna z najlepszych.  - ,„Le Parisien”

O e-booku Zabawa w chowanego blogerzy napisali: 

Musso w przepięknym stylu, z typowym dla siebie wyczuciem i finezją stwarza powieść rewelacyjną, zaskakującą i wciągającą w wir akcji i przede wszystkim - w wir uczuć. - Tylko skończę rozdział - Anna Sukiennik

Zabawa w chowanego od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W życiu za wszystko się płaci, za darmo jest tylko śmierć, a i to kosztuje cię życie.
Łatwo dawać rady kiedy nie musi się ich samemu wykorzystywać.
Czasem wyobraźnia, której doświadczamy w życiu przerasta fikcyjne scenariusze, które znamy z książek - tak powstają legendy.
Absolutnie nieodkładalna. Musso rozciera granicę między rzeczywistością a fikcją i wrzuca czytelnika w fabularny labirynt. Pytanie tylko, czy z tego labiryntu jest wyjście i... czy ten labirynt jest prawdziwy...

Flora Conway, światowej sławy pisarka, która obsesyjnie chroni swoją prywatność nie może pogodzić się ze zniknięciem córki. Trzyletnia Carrie dosłownie rozpływa się w powietrzu podczas zabawy w chowanego w domu! Nie widać śladów włamania, na nagraniu z monitoringu nie widać, aby ktokolwiek wchodził lub wychodził z mieszkania. A Carrie nie ma.

W tym samym czasie francuski pisarz Romain Ozorski próbuje odnaleźć się w gruzowisku swojego życia prywatnego. Żona wniosła pozew o rozwód, chce odebrać mu ukochanego syna, a kariera pisarska stanęła w martwym punkcie. Jaką rolę odegra w życiu Romaina Flora? Co wyniknie z ich spotkania?

Musso znów zaskakuje i czaruje. Nieustannie fascynują mnie jego nietuzinkowe pomysły i sposób, w jaki je realizuje. Główny motyw Zabawy w chowanego nie jest nowatorski. Czytałam opowiadanie autorstwa bodajże Stephena Kinga w którym wykorzystany został motyw tej przedziwnej gry. A jednak Musso w przepięknym stylu, z typowym dla siebie wyczuciem i finezją stwarza powieść rewelacyjną, zaskakującą i wciągającą w wir akcji i przede wszystkim - w wir uczuć.

Szczypta magii, garść miłości i ogrom bólu. Nie do końca da się napisać coś więcej, by nie zdradzić motywu przewodniego. Może tylko tyle, że w najnowszej powieści Musso można się po prostu zakochać i ze zniecierpliwieniem trzeba czekać na kolejną.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Zaginione dziecko, zrozpaczona matka, bezradność. Pisarz na jałowym biegu, z depresją, bez perspektyw. Co łączy tych dwoje? Czy mogą sobie pomóc? Ile jedno wie o drugim? Komu i dlaczego jest to potrzebne? Co jest prawdą, a co wytworem autorskiej wyobraźni? Ech, niby rzecz dobrze napisana, całkiem wartko się czyta, a jednak wydaje się jakby sklecona na siłę, wystękana ambicją nietuzinkowej fabuły, niepotrzebnie przekombinowana. Zakończenie budzi niesmak ogromem wcześniejszego zamieszania i doprawdy, słusznie mówią, że lepsze bywa wrogiem dobrego.Ocena: 3+/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć