ebook Czułe podróże
3.29 / 5.00 (liczba ocen: 79)

Czułe podróże
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - polecana oferta: 31.91
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
31.91 zł Lub 28.72 zł
36.90 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-8% 30.31 zł
31.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wybierz się w romantyczną podróż po sześciu krajach Europy wraz z antologią opowiadań o miłości, namiętności, nieoczekiwanych spotkaniach i drugich szansach.

Gorące hiszpańskie wybrzeże, tajemnicze groty na greckiej wyspie, porośnięte gajami oliwnymi wzgórza Toskanii, drewniane wille w cichej Lanckoronie, barwna Wenecja i zamki Rumunii stają się tłem dla romantycznych historii. Czy wspólny wyjazd wystarczy, by uratować rozpadający się związek? Czy jedna podróż jest w stanie odmienić podejście do życia i nadać mu nowy kierunek? Czy wakacyjne romanse są jedynie odskocznią od codzienności, czy może jednak mają szanse przetrwać?

Z dala od domu i rutyny wszystko jest możliwe, a miłość czeka nieraz w najmniej oczekiwanym miejscu.

Czułe podróże od Liliana Fabisińska, Magdalena Majcher, Natasza Socha, Joanna Szarańska, Edyta Świętek, Magdalena Wala możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Czułe podróże” jest zbiorem sześciu opowiadań napisanych przez sześć polskich, którego tematem są historie o miłości. Każda z autorek zabiera czytelnika we wspaniałą podróż do interesujących miejsc, które mogą odmienić życie bohaterek. Opracowania typu Antologia mają to do siebie, że nie każde opowiadanie przypada do gustu w równym stopniu, nie mniej jednak mnie ogólnie podobała się ta książka. Zbiór okazał się całkiem mile spędzonym czasem i dobrą formą relaksu. Dlatego też polecam tę pozycję.

Warto zerknąć