ebook Wiele hałasu o ciebie
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 8220)

Wiele hałasu o ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-10% 17.90 zł
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.97 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
15.95 zł
21.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Samantha Young, autorka uwielbianej przez czytelniczki serii "Hart’s Boardwalk", w chwytającej za serce komedii romantycznej dziejącej się w urokliwym nadmorskim miasteczku w Anglii!

Eve ma trzydzieści trzy lata i jest redaktorką w wydawnictwie w Chicago. A właściwie była, bo właśnie złożyła wypowiedzenie po tym, jak ominął ją długo oczekiwany awans. Jakby tego było mało – facet, z którym się spotykała, wystawił ją do wiatru.

A teraz, ledwie kilka dni później, prowadzi lokalną księgarnię w angielskim Alnster. Cztery tygodnie – właśnie tyle mają trwać jej wakacje połączone z pracą. Tylko Eve wie, jak bardzo potrzebna jej odmiana.

Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wręcz bardzo, bardzo NIEzgodnie. Eve zakochuje się w pięknym nadmorskim miasteczku i jego życzliwych mieszkańcach. Zwłaszcza w jednym – charyzmatycznym i zabójczo przystojnym farmerze imieniem Roane.

Tyle że przecież obiecała sobie: żadnych mężczyzn!

Tylko co zrobić, gdy serce wie lepiej?

Ta opowieść to miód na serce. I powód do płaczu ze śmiechu!

Wiele hałasu o ciebie od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Znajdujemy miłość i ukochane osoby stają się naszym domem. Możemy zmieniać posady i mieszkania, ale dopiero po utracie bliskich znika poczucie zakotwiczenia w danym miejscu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć