ebook Będziesz moja
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 208)

Będziesz moja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.90
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
37.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jego ciało pokrywają tatuaże, które dodają mu charakteru. Faceci wolą trzymać się od niego z daleka, a dziewczyny szaleją na jego punkcie. Wszystkie moje koleżanki zazdrościły mi przystojnego kuzyna, a on zapragnął mnie. Tak samo mocno, jak ja jego. Połączyło nas gorące, namiętne, ale zakazane uczucie, które nie miało prawa zaistnieć. Czy o pierwszej miłości da się zapomnieć? Jak daleko posuniemy się, gdy nasze drogi znów się skrzyżują?

CZYTELNICY POLECAJĄ:

Nieprzyzwoicie gorąca i namiętna, nowa powieść Nany Bekher to jedna z tych książek, które wyryją się w waszej świadomości i pozostawią ślad na długi czas. Ogień, który trawi bohaterów przelewa się wprost z kart książki na czytelnika. Trzeba wziąć długi zimny prysznic, by ochłonąć po tej powieści. To Nana Bekher jakiej nie znaliście! Polecam - At.Michalak

Powieść „Będziesz moja” wprowadzi czytelnika w świat zakazanej i trudnej miłości. W tej książce Nana Bekher po raz kolejny pokazała, że jest mistrzynią emocji. Książka wciąga od pierwszych stron, a pożądanie tworzące zakazane uczucie, cały czas toczy walkę z cierpieniem. Autorka doskonale wykreowała głównych bohaterów. Czytając tę powieść, przeżywałam z nimi każdą sytuację w jakiej się znaleźli.

Z całego serca polecam! - Justyna Nowak-Wysocka, autorka

Namiętna opowieść o zakazanym pożądaniu, trudnych wyborach, niesamowitej miłości, podsycona gorąco seksownymi momentami, ale także emocjonalna? huśtawką głównych bohaterów, niekiedy przepełniona goryczą ich przeżyć, kłamstw i ukrywanych prawd.

Ponownie Nana Bekher zabiera nas w fascynujący świat uczuć, bólu, tęsknoty, ale tez˙ walki o te których siła może przezwyciężyć dosłownie wszystko.

Ta historia tylko z pozoru wydaje się być cukierkowa, nic bardziej mylnego. - Aneta, eroticbookslover

Zakazana kobieta oraz niegrzeczny mężczyzna, kiedy skosztują się po raz pierwszy nie będzie już odwrotu. Pożądanie będzie silniejsze niż wszystko inne. Nowa powieść Nany Bekher przyprawi was o szybsze bicie serca i zaprowadzi do świata pełnego płomiennego, niedozwolonego romansu. Tak gorąco jeszcze nie było! Polecam. - Malwina Nowak, Świat książkowy Mali

O e-booku Bedziesz moja blogerzy napisali:

Polubiłam bardzo tę historię, jest tak odmienna od ostatnio przeze mnie czytanych książkach, przez co jest naprawdę wyjątkowa. Szczerze polecam. - Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Będziesz moja od Nana Bekher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Będziesz moja to jedna z premier, na które bardzo czekałam. Czy historia Mii i Nathana była warta poświęconego czasu?

Oczywiście, że tak!

Ostatnio na rynku wydawniczym sporo jest książek, które z założenia mają zszokować czytelnika i wprawić go w osłupienie. Niestety w większości przypadków raczej bulwersują i oburzają swoją treścią, niż pozytywnie zaskakują. Pani Bekher w swojej najnowszej powieści również pokusiła się o temat trudny i kontrowersyjny, ale zrobiła to ze smakiem i prawdziwym wyczuciem. Opisała zakazaną relację między najbliższym kuzynostwem, która tak naprawdę nie powinna nigdy zaistnieć. Jednak pokusa i wzajemne pożądanie okazały się silniejsze niż zdrowy rozsądek.

Przelotny i namiętny romans Mii i Nathana zaczął się niewinnie w domku na drzewie, zaraz po tym, jak Mia nakryła swojego chłopaka na zdradzie na balu maturalnym z jej najlepszą przyjaciółką. Zraniona i rozgoryczona wpadła w tak dobrze znane i bezpieczne ramiona kuzyna, który od jakiegoś czasu przestał w niej widzieć tylko siostrę cioteczną. Wspólnie skrywany sekret jeszcze bardziej potęgował ich wzajemny pociąg, wykorzystywali każdą nadarzającą się sposobność, by być razem. Jednak po czterech miesiącach każde z nich musiało iść w swoją stronę, zabierające ze sobą gorące wspomnienia.

Po czterech latach Mia powraca do rodzinnego Boise ze swoim narzeczonym, gdzie po ślubie mają rozpocząć swoje wspólne życie z daleka od wielkiego miasta. Skupia się nad znalezieniem wymarzonego domu i przygotowaniach do ślubu. Nie spodziewa się, że Nathan również wrócił do miasteczka i wcześniej czy później ich drogi znowu się skrzyżują. Czy ich uczucie mimo upływu czasu wygasło? Czy ich zakazana miłość okaże się znów silniejsza niż wszystko inne? Czy okażą się na tyle silni, żeby walczyć z przeciwnościami losu? Co narzeczony ukrywa przed Mią?

Sięgając po Będziesz moja dostajemy coś więcej niż kazirodczy związek między bliskim kuzynostwem. Przeczytamy o wielkiej sile miłości, która gotowa jest walczyć ze wszystkimi przeciwnościami, o ogromnej chęci akceptacji ze strony najbliższych, o wewnętrznych rozterkach między tym, co moralne a tym, co niedopuszczalne. O trudnych wyborach, o życiowych i codziennych problemach, o głęboko skrywanych sekretach i o ciężkich chwilach z przeszłości, które rzutują na przyszłość. Polubiłam bardzo tę historię, jest tak odmienna od ostatnio przeze mnie czytanych książkach, przez co jest naprawdę wyjątkowa. Szczerze polecam.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć