ebook Dziedzictwo krwi
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 8279)

Dziedzictwo krwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 27.67
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
35.25 złpremium: 18.95 zł Lub 18.95 zł
27.67 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
-6% 26.53 zł
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Kochacie Sarah J. Maas i jej „Szklany tron”? Wkrótce będziecie wiernymi fanami Amélie Wen Zhao! Zabójcza księżniczka. Oszust bez przeszłości i bez przyszłości. Cesarstwo zmierzające ku zagładzie. Czas opowiedzieć się po którejś ze stron…

Nowy, fantastyczny świat, który wciągnie was bez reszty i złamie wam serca.

W Cesarstwie Cyrilyjskim dyskryminacja powinowatych jest powszechna. A księżniczka Anastazja Michajłowna ukrywa jedno z najbardziej przerażających powinowactw.
Jej zdolność kontrolowania krwi długo trzymano w tajemnicy. Po zabójstwie ojca Ana staje się jednak jedyną podejrzaną. Żeby ratować własne życie, musi odnaleźć mordercę. Szybko się przekonuje, że spiskowcy już planują, jak obalić stary porządek.
Istnieje tylko jedna osoba, która może pomóc Anie dotrzeć do źródła tego spisku – Ramson Złotousty. To kuty na cztery nogi baron światka przestępczego Cyrilii, ale w tym przypadku trafiła kosa na kamień… Bo w tej historii może się okazać, że najniebezpieczniejszym graczem jest księżniczka.

„Amélie Wen Zhao – nowy, oszałamiający głos w literaturze fantasy – stworzyła porywające postaci w plastycznie i barwnie wykreowanym świecie” – Adrienne Young, autorka „Klanu”, bestsellera „New York Timesa”

Dziedzictwo krwi od Amelie Wen Zhao możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Możesz osiągnąć wszystko, ale jeśli robisz to dla kogoś, nie ma to sensu. Żyj dla siebie.
Choć po pewnym czasie zrozumiałam, że ta powieść nie będzie jednak godnym następcą Szklanego tronu - wiecie, to nie tak, że jest zła, po prostu autorka musi chyba jeszcze sporo popracować nad wieloma rzeczami, aby osiągnąć ten poziom, co Maas- , to mimo wszystko uważam tę lekturę za udaną. Nie obyło się bez lekkich upadków, chwilami pewne rozwiązania czy zachowanie bohaterów wydawały mi się być absurdalne i brakowało logiki, ale w ogólnym rozrachunku nie czuję, żebym zmarnowała swój czas. Było przyjemnie i jestem ciekawa, jak dalej potoczą się losy Any.

Cała recenzja na blogu: Dziedzictwo krwi

Ocena: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć