ebook Nasze idealne małżeństwo
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 2587)

Nasze idealne małżeństwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.89
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
27.89 zł Lub 25.10 zł
31.00 zł
34.32 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
36.47 zł
39.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Ellie jest gotowa zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Kiedy poznaje Martina, czuje, że w końcu spotyka ją upragnione szczęście. Mężczyzna roztacza przed nią cudowną wizję przyszłości i bardzo szybko się oświadcza. Wkrótce spełnia się marzenie o idealnym małżeństwie. Jednak pozory mogą mylić…

Za zamkniętymi drzwiami nowego domu zaczyna się koszmar pełen precyzyjnie utkanych intryg, kłamstw i toksycznych relacji, które kończą się brutalnym zabójstwem.

Policjantka Lozza musi rozwiązać tajemnicę morderstwa, ale od początku czuje, że jest manipulowana. Czy w tej zawiłej psychologicznej grze chodzi wyłącznie o zdradę?

Kto naprawdę jest winny?

Rekomendacje e-booka Nasze idealne małżeństwo:

Przerażający thriller psychologiczny mistrzyni gatunku. - „Kirkus Reviews”

Mrożący krew w żyłach, genialnie zaplanowany, ze zwrotem akcji, którego się nie spodziewasz. - „The Nerd Daily”

Godny Agathy Christie. - „Publishers Weekly”

O e-booku Nasze idealne małżeństwo blogerzy napisali: 

Jeżeli szukacie wciągającego thrillera, który opiera się mocno na psychologii bohaterów, ale i psychologii związku, to zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę na ten tytuł. Chociaż zakończenie nie jest zbyt trudne do przewidzenia, to jednak Nasze idealne małżeństwo czyta się ekspresowo z wielkim zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam! - Paula Sieczko - Rude recenzuje

Nasze idealne małżeństwo od Loreth Anne White możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ale to się dobrze czytało!

Nasze idealne małżeństwo to pierwsza książka Loreth Anne White, która została wydana w Polsce. Przyznam szczerze, że ostatnio mam ogromne szczęście do dobrych książek, ale ta historii pochłonęła mnie totalnie od pierwszych stron! Już przez myśl przeszło mi nawet, żeby przeczytać inne książki tej autorki w oryginale, ale nie oszukujmy się – najszczęśliwsza będę, jeżeli pojawią się na polskim rynku wydawniczym.

Chociaż po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że fabuła nie była zbyt wybitna, nie powiem też, żeby była oryginalna i niepowtarzalna. Zagadkę udało mi się rozwiązać mniej więcej w połowie książki, chociaż do samego końca czekałam na potwierdzenie swoich przewidywań. Mimo tego uważam, że to była jedna z lepszych książek, które ostatnio przeczytałam. Nasze idealne małżeństwo ma w sobie to coś, co sprawia, że tej książki nie chce się odkładać na później. Mimo tej względnej schematyczności dosłownie się przez nią płynie i razem z bohaterami pokonuje się wszystkie meandry rzeczywistości.

Początek tego thrillera jest dość szybki, dynamiczny. Dużo się dzieje za sprawą Ellie, głównej bohaterki, która ewidentnie boryka się z jakimiś problemami. Ekspresowo nawiązuje romantyczną znajomość z nowo poznanym mężczyzną, który wydaje się być księciem z bajki. Potem już wszystko leci z górki – szybkie wspólne wyjazdy, zaręczyny i idealne życie. Gdzieś w międzyczasie poznajemy Ellie z jej mrocznej strony, dowiadujemy się o skrywanych sekretach, które tłumaczą często jej zachowanie. To jedna z tych bohaterek, którym trochę zazdroszczę takiego wystawnego życia, ale z drugiej strony jednak jeszcze bardziej im współczuję. Łatwo się domyślić, że White napisała thriller małżeński, w którym skupi się przede wszystkim na relacji tego świeżo upieczonego małżeństwa. Muszę przyznać, że wierzę, że ta historia mogłaby się wydarzyć naprawdę.

Jeżeli szukacie wciągającego thrillera, który opiera się mocno na psychologii bohaterów, ale i psychologii związku, to zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę na ten tytuł. Chociaż zakończenie nie jest zbyt trudne do przewidzenia, to jednak Nasze idealne małżeństwo czyta się ekspresowo z wielkim zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam!

Ocena: 5+/6
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć