ebook Lustra
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 44)

Lustra
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.52
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
31.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł
23.93 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia część serii „Czas na Zmiany”! Agnieszka Lis po raz kolejny zagląda w zakamarki duszy swoich bohaterów i opowiada historię ciągłego poszukiwania, udowadniając, że to właśnie zmiana jest jedyną stałością…

Choć odkrywanie nieprzebytych dotąd dróg wymaga odwagi, nowe wyzwania bywają naprawdę inspirujące! Młoda Patrycja próbuje się odnaleźć w roli matki, Agata decyduje się na nowo przemyśleć swoje zawodowe wybory, a podążający za marzeniem Kacper usiłuje rozwikłać zagadkę odnalezionych po latach dokumentów. Obrane przez nich ścieżki prowadzą w różnych kierunkach, łączy ich jednak to, co najważniejsze – siła dojrzałej przyjaźni.

O e-booku Lustra blogerzy napisali: 

Książki Agnieszki Lis to nie są tylko historie do przeczytania, raczej do przemyślenia po przeczytaniu. Po przeczytaniu Luster zaczęłam głęboko zastanawiać się nad tematem przyjaźni w moim prywatnym życiu, o tym jak warto mieć kogoś w kim mamy oparcie, właśnie wtedy kiedy jest źle. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka Książkoholiczka 

Lustra od Agnieszka Lis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jest to trzeci tom z serii Czas na zmiany. Zapraszam na moje odczucia po przeczytaniu tej książki.

W Lustrach spotykamy się z bohaterami poprzednich tomów, którzy nadal się przyjaźnią po wyjeździe na Wyspy Kanaryjskie. Autorka zastosowała tutaj ciekawy zabieg, ponieważ tym razem cofamy się w czasie w stosunku do tomu drugiego. Na początku nie mogłam się odnaleźć, ale bardzo mi się to spodobało.

U każdego bohatera coś się dzieje! Patrycja próbuje odnaleźć się w roli matki, co jest bardzo trudne. Agata decyduje się na nowo przemyśleć swoją zawodową drogę, a jej syn Kacper próbuje rozwikłać zagadkę odnalezionych po latach dokumentów. Tym razem akcja toczy się w Koszalinie, trochę w Warszawie, ale także w Niemczech.

Niektóre rozdziały opisują prawdziwą historię Heinricha, urodzonego w dziewiętnastym wieku, ale nie napiszę Wam nic więcej, warto poznać jego losy samemu i zobaczyć, co łączy Heinricha z bohaterami serii. Przy okazji jednak chcę pogratulować autorce bogatego research-u do napisania tej historii.

Autorka przyznała w jednym z wywiadów, że będzie jeszcze jeden tom. Nie mogę się doczekać tego, jak skończy się seria Czas na zmiany. Książka Agnieszki Lis jak zawsze skłoniła mnie do zadumy, refleksji. Bardzo lubię pióro autorki, przepiękny styl, mądre myśli, ale przede wszystkim pokazanie życia takiego jakim naprawdę ono jest. Bohaterowie tej serii są tacy jak my, łatwo się z nimi utożsamiać, a dzięki temu polubić ich i im kibicować.

Autorka wplotła w fabułę cytaty z Alicji w krainie czarów, dzięki czemu książka wywarła na mnie jeszcze większe wrażenie. Lustra podobały mi się, ponieważ jak zawsze, autorka między wierszami przekazuje nam coś głębszego. Książki Agnieszki Lis to nie są tylko historie do przeczytania, raczej do przemyślenia po przeczytaniu. Po przeczytaniu Luster zaczęłam głęboko zastanawiać się nad tematem przyjaźni w moim prywatnym życiu, o tym jak warto mieć kogoś w kim mamy oparcie, właśnie wtedy kiedy jest źle.

Książka bardzo mi się podobała. Agnieszka Lis opowiada kolejne życiowe historie bohaterów, w których życiu zachodzą zmiany, a jak wiemy: jedyną stałą w naszym życiu jest włąsnie zmiana. Dotyka to każdego z nas i nie zawsze zmiany są przez nas pożądane.

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć