ebook Pułapka diabła
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Pułapka diabła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 30.33
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
30.33 zł Lub 27.30 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.38 zł
30.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna jest więźniem. Zdradzona przez człowieka, którego pokochała, trafia w ręce psychopatycznego Charliego. Jej kłamstwa powoli wychodzą na jaw, a ukrywana tożsamość zostaje zdemaskowana przez kolejnego niebezpiecznego człowieka – szefa mafii z Los Angeles. Mężczyzna, nie przebierając w środkach, postanawia odbić przetrzymywaną kobietę.

Wyrok mafii zmusza braci do zmiany planów. Rick z Danem szykują się na wojnę. Przeciwko nim staje najlepszy zabójca Revengel, wyjątkowo zdeterminowany, by zlikwidować swojego wroga.

Czy w świecie podziemia znajdzie się miejsce na miłość? Ślub Ricka i Laury zbliża się wielkimi krokami… tylko że Annie trudno się z tym pogodzić.

Tymczasem agenci ROCA próbują rozwikłać zagadkę zabójstwa rodziny Madenów. Tajemnice ludzi związanych z tamtą mroczną historią wyraźnie komplikują prowadzone śledztwo.

Kim są mordercy? I czy zespół rzeczywiście pozbył się wszystkich szpiegów?

O e-booku Pułapka diabła blogerzy napisali:

Sylwia Brataniec poprzez swoje książki udowadnia, że jest utalentowaną pisarką. Niesamowite połączenie gatunków, zawiłość fabuły, pełnokrwiści bohaterowie, no i te sceny. - Katarzyna czarnecka-Kuc - Matka Książkoholiczka

Pułapka diabła od Sylwia Brataniec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Cieszę się, że mogłam czytać książki po kolei, gdyż byłam na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami. Jeśli jednak czytaliście pierwszy tom jakiś czas temu, na wstępie jest ściąga kto jest kim.
Ważne! Nie czytamy drugiego tomu, bez znajomości pierwszego. Nie ma sensu, nie da się połapać o co chodzi.

"Pułapka diabła" zaczyna się mocno i ciekawie, nie ma czasu na powolne rozkręcenie fabuły. Anna została zdradzona przez mężczyznę, którego kochała i jest więźniem psychopatycznego Charliego. Zostaje także zdemaskowana przez szefa mafii... Dodatkowo Anna wie, że zbliża się ślub Ricka i Laury, co jest dla niej bardzo trudne.

Czy wszystkie kłamstwa Anny już ujrzały światło dzienne?

Czy kobietę czeka happy end na końcu?

A może Anna jest tylko marionetką w jakiejś rozgrywce? Tylko w jakiej?

Drugi tom zdecydowanie lepiej mi się czytało niż pierwszy, może dlatego że już się przyzwyczajona do stylu pisania autorki. Podobało mi się to, że skoro to kontynuacja, to nie ma czasu na lekkie wprowadzenie i przypominanie fabuły, tylko mocna kontynuacja zdarzeń z pierwszej części.

Nie jestem fanem tego typu literatury, a muszę wam napisać, że akcje mnie wciągnęły, czułam napięcie całą sobą, a tajemnic i tak nie odgadłam. Miałam wrażenie, że autorka bawi się ze mną w kotka i myszkę i że sprawia jej przyjemność, że nie mogę odgadnąć dalszych zdarzeń i rozwiązania sekretów.

Ogólnie pisząc: seria tych książek ma bardzo pokręconą fabułę, trzeba czytać z uważnością, do końca nie wiadomo kto jest kim i komu można zaufać. Jestem zachwycona tym, jak to wszystko jest poplątane, a jednocześnie przemyślane. Autorka nie podała wyjaśnień wielu wątków, więc trzeba czekać na kolejny tom. Mnogość bohaterów może przytłaczać, dlatego korzystałam ze ściągi podanej na początku. Akcja pędzi jak szalona, czułam się jakbym oglądała jakiś serial w telewizji.

Sylwia Brataniec poprzez swoje książki udowadnia, że jest utalentowaną pisarką. Niesamowite połączenie gatunków, zawiłość fabuły, pełnokrwiści bohaterowie i te sceny.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć