ebook Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.00
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
17.00 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł
24.90 zł
19.75 zł
24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy Riko zaszczeka, to każdy od razu wie, o co mu chodzi! Wystarczy tylko odpowiednio zadawać pytania żeby mógł porozumieć się z domownikami. Prawda Riko? Hau, hau!

Odkąd trafia do nowej rodziny uczestniczy w niesamowitych przygodach – z nim nie ma czasu na nudę! Razem z Zuzią demaskuje, co kombinują niesforne Bliźniaki. Zdradza nam też, jak przez przypadek wykończył tatę i jak tata mu się za to odpłaca. Stara dowiedzieć się, kto ukrył się w ich domu i porwał wszystkie skarpety, co zrobić, jeśli zwierzę uzależni się od telewizji i czy jamnik może zostać psem pasterskim. Riko odkrywa, czy wujek Marek podczas pobytu w Australii faktycznie miał okazję zjeść kotlet z krokodyla i sprawdza, czy dawna broń Aborygenów jest bezpieczna, kiedy używa się jej w domu.

Rozszczekany pies Riko, zawsze chętny do pomocy, usiłuje okiełznać psocących Bliźniaków i staje się idealnym kompanem nie tylko dla Zuzi, ale i wszystkich pozostałych domowników.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury.

Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! - audiobook od Waldemar Cichoń możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć