ebook Duch Święty Tchnienie życia Kościoła
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Duch Święty Tchnienie życia Kościoła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.64
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
21.64 zł Lub 19.48 zł
27.90 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
28.00 zł
27.50 zł
27.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Duch Święty nadal działa z mocą w Kościele, a Jego działanie wydaje obfite owoce, jeśli jesteśmy skłonni otworzyć się na Jego odnawiającą moc. Dlatego jest ważne, aby każdy z nas Go poznał, nawiązał z Nim relację i poddał się Jego przewodnictwu.

Droga do integralności

Benedykt XVI, odwołując się do Augustynowego określenia Societas Spiritus, przypomina o nierozerwalnym związku między Duchem Chrystusa a Jego mistycznym Ciałem, którym jest Kościół. Związek ten nie jest tylko pewną abstrakcją, ale ma wymiar praktyczny. Człowiek otwierający się na Ducha dostrzega wspaniałą perspektywę, jaka się przed nim roztacza: perspektywę jedności, miłości oraz wolności.

Przyjście Ducha Świętego, Jego posłanie przez Ojca i Syna, jest uleczeniem katastrofy rozpadu społecznego. Duch Święty zostaje posłany do Kościoła, aby przynieść w świat nowy wymiar wspólnoty i komunikacji.

ks. prof. Robert J. Woźniak

Duch Święty Tchnienie życia Kościoła od Joseph Ratzinger - Benedykt XVI możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć