ebook Goebbels. Życie i śmierć
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 293)

Goebbels. Życie i śmierć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.99
wciąż za drogo?
20.00 zł Lub 18.00 zł
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
39.99 zł
-22% 13.99 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Ta klasyczna biografia autorstwa Marvella i Fraenkla jest portretem Goebbelsa-człowieka i Goebbelsa-geniusza propagandy.

Joseph Goebbels był zapewne najbardziej inteligentnym i zarazem wyjątkowo niebezpiecznym członkiem nazistowskiej hierarchii. Ten fanatyczny i cyniczny wielbiciel środków masowego przekazu tak przebiegle i umiejętnie opętał umysły Niemców za pomocą nowych wówczas mediów – radia i filmu dźwiękowego – że postanowili oddać władzę w ręce Hitlera, a następnie podporządkować swoje państwo nazistowskiej ideologii, która doprowadziła do wybuchu najokrutniejszej wojny w historii ludzkości.

 

 Aby zrozumieć w pełni, jak naziści zdołali osiągnąć swój cel w tak krótkim czasie, nie wolno skupiać się wyłącznie na osobie Hitlera, lecz należy poświęcić równie dużo uwagi osobliwemu, odpychającemu, niebezpiecznemu, a jednocześnie fascynującemu człowiekowi, jakim był Joseph Goebbels. 

ze Wstępu

Goebbels. Życie i śmierć od Heinrich Fraenkel, Roger Manvell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć