ebook Od rodziny nie można uciec
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Od rodziny nie można uciec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.00
wciąż za drogo?
40.99 złpremium: 26.45 zł Lub 26.45 zł
32.00 zł
37.47 zł Lub 33.72 zł
44.08 zł
44.97 zł Lub 40.47 zł
30.00 zł
31.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rodzina to swoisty mikrokosmos, który tworzą nie tylko poszczególni jej członkowie, ale też istniejące między nimi relacje oraz przekazy międzypokoleniowe. Jak w tym gąszczu zależności nie zagubić własnych potrzeb i indywidualności, ale także jak docenić zasoby złożone w tym trudnym miejscu, jakim nieraz okazuje się dla nas własna rodzina?

Rozmowa z prof. Ireną Namysłowską, która od wielu lat towarzyszy rodzinom jako psychiatra i psychoterapeutka, stanowi przystępny przewodnik po trudnościach kolejnych faz życia rodzinnego – od zakochania, przez narodziny dzieci i okres ich „wylatywania z gniazda”, aż do śmierci jednego z małżonków czy partnerów. Prof. Namysłowska unika przy tym koncentrowania się na samych problemach i dysfunkcjach, bo – jak przekonuje – w rodzinie tkwi wielka siła, która zdolna jest przeciwstawić się największym kryzysom.

Od rodziny nie można uciec od Cezary Gawryś, Katarzyna Jabłońska, Irena Namysłowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć