ebook Zabójczy Pocisk: Dziedzictwo
E-book - najniższa cena: 17.11
wciąż za drogo?
17.11 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.42 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Zabójczy pocisk: Dziedzictwo” to zbiór opowiadań popularyzujący wiedzę o zabytkach i dziełach sztuki, przedstawionych w niebanalny sposób. Takiej książki nie było jeszcze na polskim rynku wydawniczym!

Muśnięcie pędzla, nienagannie wyrzeźbiony kształt, symbolika, złote zdobienia i tajemnice ukryte w dusznych muzealnych piwnicach. W świecie, w którym sztuka odgrywa ogromną rolę, wszystko jest możliwe.
Dwanaście różnych spojrzeń na najwybitniejsze muzealne zbiory. Dwanaście historii, w których sztuka jest na wyciągnięcie ręki.

O e-booku Zabójczy Pocisk: Dziedzictwo blogerzy napisali: 

To kolejny zbiór opowiadań spod znaku Zabójczego Pocisku, kolejny który pochłonęłam (a przecież nie lubię opowiadań!) i kolejny znakomity. Chyba najlepszy! Wspólny mianownik jaki dały eksponaty Muzeum Narodowego i oczywiście kryminalne wątki oplątane wokół przez grono znakomitych pisarzy, dały mi mnóstwo czytelniczej radości! - Joanna Onysk - CzytAśka

Zabójczy Pocisk: Dziedzictwo od Krzysztof Bochus, Wojciech Chmielarz, Tomasz Duszyński, Ałbena Grabowska, Joanna Jax, Katarzyna Kacprzak, Grzegorz Kapla, Małgorzata Rogala, Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Zakrzewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dwanaście opowiadań inspirowanych dziełami sztuki, a w każdym materiał na książkę. Zazwyczaj nie jestem fanką krótkich form, wolę powieść, ale nie dałabym rady przeczytać dwunastu książek w dwa wieczory, a tu poznałam i te niezwykłe historie, opakowane w nie dzieła, a dodatkowo w charakterystycznym dla każdego z Autorów stylu. Losy niektórych przedmiotów są wplecione w tok opowiadań, inne stały się inspiracją do spisania niezwykłej historii. Każda warta poznania!

Jacek Ostrowski wywinął niezwykłego twista z egipskim reliefem, uwierzyłam absolutnie!

Grzegorz Kapla obudził ponownie ciekawość tematem Templariuszy i Świętego Graala.

Joanna Jax otuliła nas historią w stylu Agathy Christie, cudowną, klimatyczną i stylową.

Alek Rogoziński ubawił niezwykłą tajemnicą małpki i frędzelka.

Krzysztof Bochus odkrył tajemnicę znalezienia się w Polsce jednego z najcenniejszych płócien. Ta wersja jest tak niesamowicie prawdopodobna!

Agnieszka Zakrzewska bardzo poważnie wzbudziła moje wątpliwości co do prawdziwości klejnotów koronnych…

Małgorzata Rogala zrobiła mi podwójną przyjemność! Spotkałam dwie postaci z innej jej książki, które bardzo polubiłam oraz poznałam historię kradzieży przedstawioną w charakterystycznym stylu Autorki!

Wojciech Chmielarz opowiedział historię niezwykłej karcianej wojny! Ileż emocji tam jest!

Katarzyna Kacprzak odkryła nam niekoniecznie artystyczne ambicje młodych ludzi, żle podsycane, źle ukierunkowywane. I żle się to skończyło.

Ałbena Grabowska stworzyła historię chwytającą za serce. Nigdy nie spojrzę już na ten, znany przecież, obraz bez skojarzenia z nią.

Magdalena Witkiewicz tym razem przeraziła zakończeniem. Zresztą całe opowiadanie trzyma w niezwykłym napięciu. Ach te kobiety!

Tomasz Duszyński zabrał nas w lata trzydzieste, klimaty szemranej Warszawy, tajemniczej kradzieży i paranormalnych doznań! Cudo!

To kolejny zbiór opowiadań spod znaku Zabójczego Pocisku, kolejny który pochłonęłam (a przecież nie lubię opowiadań!) i kolejny znakomity. Chyba najlepszy! Wspólny mianownik jaki dały eksponaty Muzeum Narodowego i oczywiście kryminalne wątki oplątane wokół przez grono znakomitych pisarzy, dały mi mnóstwo czytelniczej radości!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©CzytAśka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć