ebook Nagie serca
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 55640)

Nagie serca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.35
wciąż za drogo?
25.35 zł
Inne proponowane

Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah.

Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby zdobyć stypendium i dostać się na wymarzone studia.

Kiedy dwa miesiące przed wyjazdem na uczelnię jej matka niespodziewanie umiera, Beyah traci dach nad głową. Musi spędzić resztę lata z ojcem, którego prawie nie zna. Zamierza nie wychylać się i bezproblemowo przeczekać czas do studiów, ale jej nowy, przystojny sąsiad Samson torpeduje ten plan.

Na pozór nic ich nie łączy. Ona wychowała się w biedzie, on pochodzi z bogatej rodziny.

Jednak oboje lubią smutne rzeczy i natychmiast wyczuwają swoją wrażliwość. Kiedy sympatia przeradza się w namiętność, wspólnie postanawiają, że połączy ich tylko wakacyjny romans. Jednak gdy prawda o przeszłości Samsona wychodzi na jaw, Beyah musi się wycofać lub zaryzykować kolejny cios prosto w serce…

O e-booku Nagie serca blogerzy napisali: 

Hoover znów to zrobiła — zafundowała mi emocjonalny rollercoster, który sprawił, że wiele łez mi popłynęło. Była to przesiąknięta bólem historia. Myślę, że fani autorki będą bardzo zadowoleni i polecam każdemu! Nie zawiedziecie się! - martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Nagie serca od Colleen Hoover możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Istnieją dwa rodzaje zła. Zło, które wynika ze słabości, i takie, które płynie z siły.
Dobroć nie wnika tak głęboko, jak krzywda. Krzywda plami dusze tak bardzo, że nie da się jej oczyścić.
Nazwisko Hoover na pewno jest wszystkim znane. Przeczytałam już tyle jej książek, że za każdym razem jestem w szoku, że kolejna jej powieść jest tak inna od tych historii, które już znam.

Tym razem autorka pozwala nam poznać życie Beyah, której życie nigdy nie rozpieszczało. O swoją przyszłość walczyła z całych sił. By dostać się na wymarzone studia. Dwa miesiące przed wyjazdem matka dziewczyny umiera, a ona skazana jest na to, by zamieszkać z ojcem. Plan Beyah jest prosty - przetrwać czas do wyjazdu i zapomnieć o wszystkim. Jednak dziewczyna nie spodziewa się, że to nie będzie takie proste. na jej drodze staje Samson — uroczy sąsiad jej ojca i burzy cały jej idealny plan...

Nagie serca przypomniały mi o innej książce Hoover. To właśnie jej pierwsza powieść wydana w Polsce mnie urzekła. Oczywiście mam tutaj na myśli Hopeless. Tak jak w przypadku wspomnianej książki, historia Beyah oraz Samsona była słodka, smutna i rozdzierająca serce. Na pozór przedstawieni bohaterowie w ogóle nie mają prawa mieć ze sobą nic wspólnego. Przecież ona wychowywała się w przyczepie kempingowej z matką, która była uzależniona, a ojca praktycznie nie zna. On z kolei wychował się w bogatej rodzinie i nigdy nie musiał narzekać na brak czegokolwiek. Jednak łączy ich wiele, bo to nie tylko romantyczna opowieść o dwójce ludzi, których połączyło przeznaczenie. To przede wszystkim opowieść o złamanych sercach, które ponownie odnajdują nadzieję, wkraczając tym samym w dorosłość.

Hoover znów to zrobiła — zafundowała mi emocjonalny rollercoster, który sprawił, że wiele łez mi popłynęło. Była to przesiąknięta bólem historia. Beyah przeżywała wiele trudnych chwil od zawsze. Nigdy nie miała inaczej i złe doświadczenia ukształtowały ją jako silną babkę. Mimo wszystko tych wszystkich tragedii była ciepłą i dobrą osobą. Samson pod maską takiego trochę buntownika, był bohaterem bardzo wrażliwym. Pod fasadą sztuczności też walczył ze sobą.

Czytając tę historię byłam zadowolona gdyż była ona taka jakiej się nie spodziewałam. Zostałam przemiło zaskoczona, że mogłam odczuć tak dużo emocji. Taka szkoda, że nie mogę nic zdradzić, bo tajemnica w tej książce odnośnie Samsona jest mocna i niespodziewana. Co do zakończenia było bardzo dobre i wyważone. Lubię takie. Nie było przewidywalne. Dawno nie odczuwałam takich wibracji w książkach Colleen Hoover. Gdybym miała porównać to nie wiem czy nie jest ciut lepsza niż Hopeless. Choć obie powieści są warte polecenia.

Styl powieści bardzo dobry. Czytało mi się tę pozycję bardzo dobrze. Nie wiem, kiedy przeczytałam te 330 stron. Myślę, że fani autorki będą bardzo zadowoleni i polecam każdemu! Nie zawiedziecie się!

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć