ebook Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu - audiobook
4.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 17713) Ilość stron (szacowana): 272

Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.45
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-66% 14.90 zł Lub 13.41 zł
54.87 złpremium: 35.40 zł Lub 35.40 zł
45.57 zł Lub 41.01 zł
59.00 zł
59.00 zł
26.55 zł
29.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Umiejętne obchodzenie się z pieniędzmi wcale nie zależy wyłącznie od tego, co wiesz. Ważniejsze jest to, jak się zachowujesz. A zachowanie jest czymś, czego trudno nauczyć - nawet bardzo bystre osoby.

Większość ludzi myśli, że pieniądze - inwestowanie, finanse osobiste i decyzje biznesowe - to przede wszystkim matematyka. Wystarczy mieć odpowiednie dane i wzory, aby się dowiedzieć, co dokładnie należy robić. Jednak w prawdziwym życiu ludzie nie podejmują decyzji finansowych na podstawie arkuszy kalkulacyjnych. Podejmują je przy stole podczas kolacji albo na firmowym zebraniu, pod wpływem mieszanki takich czynników jak ich osobista historia, unikalny światopogląd, ego, duma, marketing i niezrozumiałe motywacje.

W Psychologii pieniędzy Morgan Housel - wielokrotnie nagradzany autor - przedstawia 19 krótkich historii, w których opisuje różne dziwne sposoby myślenia o pieniądzach, a także uczy, jak lepiej zrozumieć jeden z najważniejszych tematów w naszym życiu.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marcina Fugiela.

Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu od Morgan Housel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć