ebook Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
4.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 240128)

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.36
Audiobook - najniższa cena: 26.91
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
-28% 26.91 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
30.46 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Gratka dla wielbicieli literackich potyczek. Stephen King udziela porad, jak pisać opowiadania. W „Pamiętniku rzemieślnika" fani mistrza grozy znajdą wiele szczegółów z jego biografii – pisarz opowiada o przeżyciach z dzieciństwa, latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 r. Zdradza też historie niektórych swoich pomysłów literackich. Przed nami nowe, rozszerzone wydanie ekscytującej książki z dodatkowymi tekstami i rozmową Kinga z Joe Hillem.

O audiobooku: 

Dużo czytać. Jeszcze więcej pisać. Nie poddawać się. Wyłączyć telewizor. Być uczciwym wobec siebie i swoich bohaterów. Nie bać się krytyków. Nie lekceważyć gramatyki. Oszczędzać słowa – radzi początkującym pisarzom słynny autor horrorów.
„Pamiętnik rzemieślnika” to jednak nie tylko porady dla twórców opowiadań o kosmicznych mutantach w radioaktywnym jeziorze. Wielbiciele Stephena Kinga znajdą tutaj wiele szczegółów biograficznych – pisarz opowiada o swoich traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, ciężkich latach biedy, przygodach z alkoholem i narkotykami, wreszcie o groźnym wypadku, któremu uległ w 1999 roku. Zdradza także historie poszczególnych pomysłów (do czego też może zainspirować pisarza automat sprzedający środki higieniczne w damskiej przebieralni!) i konkretnych tekstów czy postaci.

King nie próbuje kreować się na mentora początkujących literatów, nie mitologizuje też samego tworzenia, choć głęboko wierzy w magiczną siłę słowa pisanego. Humor i bezpretensjonalność, z jaką podchodzi i do pisania, i do samego siebie, a także naprawdę użyteczne wskazówki i przykłady z życia sprawiają, że „Pamiętnik rzemieślnika” jest równie wciągający (choć nie tak przerażający) jak najlepsze z jego powieści.

Audiobook w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Jak pisać. Pamiętnik rzemieślnika. Nowe rozszerzone wydanie - audiobook od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć