ebook Kod miłosierdzia
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Kod miłosierdzia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.70
Audiobook - najniższa cena: 23.85
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
33.85 zł Lub 30.47 zł
34.90 zł
28.70 zł
30.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dla każdego, kto chce żyć szczęśliwie i mieć poukładane i trwałe relacje z innymi ludźmi kluczowe jest zamykanie bolesnej przeszłości. Nikt, kogo boli przeszłość i nie potrafi się od niej uwolnić, nie będzie żył w pełni tu i teraz. Zamykanie przeszłości, która nam ciąży, wymaga pojednania i naprawy naszych relacji na trzech poziomach. Po pierwsze z Panem Bogiem, po drugie z samym sobą, po trzecie z innymi ludźmi. Tylko wtedy, kiedy przejdziemy ścieżkę miłosiernej miłości w takiej kolejności, możemy mówić o zamknięciu przeszłości i szczęściu płynącym z tworzenia zdrowych i dojrzałych więzi.

Jak wykorzystać miłosierdzie do poprawy sytuacji życiowej, swojej i swoich bliskich? Co zrobić, aby, być może po raz pierwszy od dawna, poczuć ulgę i miłość wypełniającą swoje serce? O tym wszystkim można przeczytać w najnowszej publikacji ks. Marka Dziewieckiego „Kod miłosierdzia. Zamykanie przeszłości, która boli”.

Kod miłosierdzia od Marek Dziewiecki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć