ebook Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook
3.85 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 79) Ilość stron (szacowana): 624

Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.64
Audiobook - najniższa cena: 29.43
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.43 zł Lub 26.49 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.48 zł
34.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielka uczta nie tylko dla wielbicieli twórczości mistrza fantasy! Idealna okazja dla fanów Śródziemia do zapoznania się z mniej znanymi utworami Tolkiena, które oferują niezapomnianą podróż w świat pełen magii i czarów. Audiobookowa wersja książki „Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila” (format mp3) zachwyci czytelników w każdym wieku!

Wyjątkowo edycja w jednym tomie dwóch magicznych opowieści Tolkiena oraz baśniowego cyklu wierszy, nawiązującego do jednej z najbardziej tajemniczych postaci z „Władcy Pierścieni” – Toma Bombadila
Zawarte w książce opowieści stanowią dowód niezwykłego poczucia humoru Tolkiena, który musiał „odreagować” wieloletnią pracę nad epopeją „Władca Pierścieni”. Pisarz w żartobliwy sposób wykorzystuje motywy heroiczne i rycerskie, robiąc sobie wakacje od „spraw wyższych, głębszych lub bardziej tajemniczych”, o których traktuje trylogia.
W „Gospodarzu Gilesie” Tolkien śmieje się serdecznie z tego, co wcześniej traktował z największą powagą jako pisarz, uczony i krytyk, a przedstawia się jako wydawca i tłumacz dawnego rękopisu, opisującego powstanie pewnego królestwa w przedarturiańskiej Brytanii.
Z kolei „Kowal z Podlesia Większego” stanowi próbę wytłumaczenia słowa „faerie” za pomocą krótkiej historyjki o kucharzu i jego cieście.
Wreszcie „Przygody Toma Bombadila” to oryginalne, zabawne wiersze związane z anegdotami z Hobbita i „Władcy Pierścieni”.

Audiobook w doskonałej interpretacji Wojciecha Masiaka.

Gospodarz Giles z Ham. Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - audiobook od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć