ebook Zmora - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 928)

Zmora - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
20.90 zł
26.94 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-37% 22.90 zł
31.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

„Zmora” Roberta Małeckiego to porażający thriller kryminalny, w którym rodzinne sekrety zyskują niszczycielską moc. Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 r. Wtedy przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, 7-letni Piotrek Janocha. Kama jest jedną z osób, które ponad 30 lat temu jako ostatnie widziały chłopca żywego. Gdy po trzech dekadach akta sprawy trafią w ręce komisarza Lesława Korcza, odkryje on szereg rażących nieprawidłowości, a cień podejrzenia padnie na owdowiałego ojca Kamy, emerytowanego policjanta, Waldemara Kosowskiego…

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy…

Kiedy prawda sprzed lat zacznie wychodzić na jaw, Kama Kosowska będzie musiała również stanąć oko w oko z niewyobrażalną prawdą na temat śmierci swojej matki.
Czy uda jej się wyjaśnić, co wydarzyło się podczas tamtych tragicznych wakacji?

Audiobok w doskonałej interpretacji lektorskiej Przemysława Bluszcza i Karoliny Gruszki.

Zmora - audiobook od Robert Małecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć