ebook Miliard lat przed końcem świata - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 392

Miliard lat przed końcem świata - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 14.13
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.13 zł
15.32 zł Lub 13.79 zł
16.90 zł
16.92 zł Lub 15.23 zł
17.56 zł
17.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Klasyka światowej fantastyki. Jedna z powieści braci Strugackich, które na stałe weszły do kanonu SF. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, nierzadko przenoszone są na ekran kinowy.

Arkadij i Borys Strugaccy to klasycy radzieckiego science fiction. Ich powieści doczekały się miana kultowych, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, są regularnie wznawiane na całym świecie. Do Polski twórczość Strugackich dotarła w latach 70. XX wieku i szybko zyskała grono zagorzałych fanów, ze Stanisławem Lemem na czele.
Ich powieści dotykają zagadnień, które od wieków nurtowały ludzkość – Strugaccy pisali o roli człowieka w społeczeństwie, o tym, skąd się bierze zło i dobro, o mechanizmach władzy i jednostkach sprzeciwiających się totalitaryzmom. Ich powieści traktowały o absurdach biurokracji, cenie rozwoju cywilizacyjnego i sensie ludzkiego istnienia.
Powieści Strugackich weszły na stałe do kanonu fantastyki. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, należą do klasyki literatury światowej.

Audiobook w doskonałej intepretacji Marcina Papczyńskiego.

Miliard lat przed końcem świata - audiobook od Arkadij Strugacki, Borys Strugacki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć