ebook Winny
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 337)

Winny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.56
Audiobook - najniższa cena: 34.62
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
24.56 zł Lub 22.10 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
25.01 zł
26.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mrocznie, duszno i nieprzewidywalnie – Joanna Opiat-Bojarska opracowała wzór na thriller, od którego przechodzą dreszcze. Doskonale skonstruowana, pochłaniająca intryga to gra z czytelnikiem na najwyższym poziomie. A zakończenie zaskoczy nawet najbardziej wytrawnych miłośników gatunku.

Szum wody. Ciepło otaczające zanurzone w wannie ciało. Blask migoczącego płomienia.

To jest właśnie reset. Tylko tak Marcin może się uspokoić. Wyciszyć nadwrażliwy na bodźce umysł. Utrzymać w ryzach tę część siebie, która nie mieści się w ogólnie przyjętych normach.

Kiedyś popełnił błąd. Myślał, że tak będzie lepiej. Dla wszystkich.

Ale bardzo się pomylił, życie to nie jest bajka z morałem. Nie wystarczy odpokutować. Choć spłacił swoje długi, piętno winy zostanie z nim na zawsze.

Zwłaszcza że jest ktoś, komu zależy na tym, by prawda nigdy nie wyszła na jaw. Nawet za cenę życia.

Winny od Joanna Opiat-Bojarska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Radość płynąca z tego, gdzie się znajdujesz, jest fundamentem szczęścia.
Początek kluczył niesamowicie, co omal nie wyczerpało mojej cierpliwości. Na szczęście w porę wyłoniła się ostatecznie sensowna fabuła. Czy warto budzić demony po latach? Co, gdy rozwścieczone zaczną siać spustoszenie, by uciszyć pytania? Zło, gdy się boi, jest nieobliczalne. Czy bohaterowi uda się pozbyć łatki winy? Czy ten, kto zabił zostanie ukarany? Kto, jak i dlaczego - na te pytania zdecydowanie warto poznać odpowiedź.Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć