ebook Lolita - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 708967) Ilość stron (szacowana): 545

Lolita - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.55
Audiobook - najniższa cena: 31.21
wciąż za drogo?
31.21 zł Lub 28.09 zł
-9% 31.42 zł Lub 28.28 zł
34.90 zł
31.41 zł
34.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najgłośniejsza powieść Vladimira Nabokova, uznana za mistrzowską fabułę, która weszła do literatury światowej. Zabawna, ekstrawagancka, łamiąca serce i pełna pomysłowych gier słownych. „Lolita” (audiobook w formacie mp3) to kapitalnie napisane arcydzieło obsesji, złudzeń i pożądania.

O POWIEŚCI „Lolita”; Vladimir Nabokov [audiobook w formacie mp3]:

Humbert Humbert – uczony, esteta i romantyk – zakochuje się bez pamięci w Dolores Haze, dwunastoletniej dziewczynce o jedwabistej skórze, która jest córką jego gospodyni. Czterdziestolatek ogarnięty obsesją na punkcie dziewczynki zgadza się na poślubienie pani Haze tylko po to, żeby być blisko Lolity. Kiedy dziewczyna zaczyna szukać uwagi gdzie indziej, Humbert zabiera ją w podróż po kraju, a to wszystko w imię miłości…

Lolita - audiobook od Vladimir Nabokov możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  3,5
  Zwierzenia pedofila. To nasuwa się jako pierwsze, na początkowym etapie odbioru tej książki. Im dłużej czytamy i im bardziej oczytani jesteśmy zaczynając przygodę z tą książką, tym bardziej doceniamy metafory, symbolikę i nawiązania oraz język i styl utworu. Dlatego moim zdaniem nie jest to książka dla każdego. Trzeba mieć podstawowe przygotowanie humanistyczne, mentalne i ukształtowaną osobowość, aby we właściwy i pełny sposób, dlatego ci, którzy widzą w niej tylko instruktaż dla pedofila powinni sobie darować dalsze czytanie.
  Dla mnie jest to książka, która w znakomity sposób opisuje mechanizm mózgu człowieka zaburzonego. Ale to też powieść opisująca społeczeństwo amerykańskie w XX stuleciu. To powieść drogi. Powieść nawiązująca poprzez wielowątkowość i styl do klasycznej powieści XIX wiecznej.
  Tak zgadzam się z opiniami, które mówią o tym, że fakt iż główny bohater nie ponosi kary, może być odbierany jako przyzwolenie i akceptację dla jego czynów. Nie. Nie zgadzam się z tymi, którzy uważają, że Lolita go zachęcała i jest współwinna i współodpowiedzialna za wszystko co się stało.
  Książka na pewno na długo ze mną zostanie. Polecam dla wyrobionego i myślącego czytelnika. Jedna gwiazdka za interpretację Wojciecha Żołądkowicza czytającego tę powieść w wersji audio.

Warto zerknąć