ebook Psychowzroczność
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 8361) Ilość stron (szacowana): 440

Psychowzroczność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.37
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
34.52 zł Lub 31.07 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.52 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik Daniela J. Siegela, profesora psychiatrii i autora publikacji, które zdobyły uznanie czytelników na całym świecie. Ebook „Psychowzroczność” przedstawia innowacyjną metodę połączenia neurologii z praktyką psychoterapeutyczną. Profesor Siegel opisuje w swojej książce, jak stosować psychowzroczność do rozwiązywania problemów psychologicznych i międzyludzkich, począwszy od zaburzeń o charakterze lękowym, skończywszy na utrwalonych schematach zachowań.

Daniel J. Siegel, profesor psychiatrii i autor ceniony przez czytelników na całym świecie, na bazie swoich doświadczeń zawodowych stworzył pojęcie „psychowzroczności” do opisania innowacyjnej metody połączenia neurologii z praktyką psychoterapeutyczną.

Psychowzroczność jest formą skoncentrowanej uwagi, która umożliwia dostrzeżenie wewnętrznego sposobu funkcjonowania naszego umysłu. Jest jak siódmy zmysł, który pozwala nam zajrzeć w głąb siebie.

W jaki sposób psychowzroczność przydaje się w codziennym funkcjonowaniu?
– Pomaga nie wpaść w pułapki procesów mentalnych,
– Umożliwia nazwanie i poskromienie trudnych uczuć,
– Ułatwia przekształcanie wewnętrznych doświadczeń.

Psychowzroczność od Daniel J. Siegel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć