ebook Kobierce tkane z pajęczyny
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 113)

Kobierce tkane z pajęczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.03
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 16.45 zł Lub 16.45 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
23.03 zł
23.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarty tom pięknej, pełnej nadziei serii „Siostry Jutrzenki” Renaty Kosin. Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starając się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje…

Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość.
Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

O e-booku Kobierce tkane z pajęczyny blogerzy napisali: 

Miłośnicy powieści obyczajowych z pokoleniową historią w tle w tej książce odnajdą to wszystko, za co pokochali ten gatunek literacki. Renata Kosin ciekawie splata rodzinne losy, ukazuje ludzkie dylematy oraz dążenia do szczęścia, do odnalezienia miłości i znalezienia swojego miejsca na świecie. Jeśli szukacie poruszającej historii, to ta opowieść spełni Wasze occzekiwania.- Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Kobierce tkane z pajęczyny od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kobierce tkane z pajęczyny to czwarta część cyklu Siostry Jutrzenki. Renata Kosin ponownie zaprasza nas do poznania historii rodu Śmiałkowskich.

Tę część sagi rozpoczynamy od wydarzeń z 1946 roku. Podczas poznawania tej historii również i nam udziela się Duch Arachny, który czuwa nad całą rodziną. Autorka poprzez wyjątkowość stylu oraz tajemniczy klimat wprawia czytelnika w zaciekawienie co do dalszych losów bohaterów, których poznaliśmy we wcześniejszych częściach tej sagi. Powieść ta, zresztą jak cała saga uświadamiają nam, jak ważne jest to, aby człowiek żył w poczuciu „posiadania” swojego miejsca na ziemi. I nie mam tu na myśli „posiadania” sensu stricto. Ważne jest to, aby znaleźć swój kawałek ziemi, w którym możemy w pełni cieszyć się z życia. A czytając Kobierce tkane z pajęczyny możemy cieszyć się z przyjemności odkrywania dalszej historii rodziny Śmiałkowskich.

Dzieci Klary, Rozalii i Balbiny osadzają się w różnych zakątkach świata. Jednak w tej części losy całego pokolenia scalają się. Autorka trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, intryguje, a także wzrusza. Do głębi porusza nas również historia Michaliny, która poszukuje nie tylko miejsca na ziemi, lecz miłości swojego życia. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłem usiłowania kobiety w odkrywaniu rodzinnych dziejów. Dzięki odzyskanym pamiątkom jest coraz bliżej ułożenia tej historii w jedną całość, co pozwoli poznać najbardziej skrywaną rodzinną tajemnicę.

Miłośnicy powieści obyczajowych z pokoleniową historią w tle w tej książce jak i w trzech pozostałych odnajdą to wszystko, za co pokochali ten gatunek literacki. Renata Kosin ciekawie splata rodzinne losy, ukazuje ludzkie dylematy oraz dążenia do szczęścia, do odnalezienia miłości i znalezienia swojego miejsca na świecie. Zatem jeśli szukacie poruszającej historii, to seria „Siostry Jutrzenki” jest tą, która spełni Wasze oczekiwania.

A ja z utęsknieniem wyczekuję piątej, niestety ostatniej już część, w której będę mógł ponownie spotkać się z rodziną Śmiałkowskich. Jeśli nie mieliście jeszcze tej przyjemności, to śmiało sięgnijcie po wcześniejsze książki. Nić Arachny, Słowiański amulet, Szpulki losów Kobierce tkane z pajęczyny to wyjątkowa saga, która skradnie Wasze czytelnicze serca. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć