ebook Powrót Anny
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 32976)

Powrót Anny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
31.99 złpremium: 20.64 zł Lub 20.64 zł
27.29 zł Lub 24.56 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
34.40 zł
34.40 zł
27.34 zł
28.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Doktor Noah Alderman, samotnie wychowujący syna wdowiec, powtórnie żeni się z cudowną kobietą Maggie Ippolitti. Po raz pierwszy od wielu lat on i jego syn znowu są szczęśliwi. Szczęśliwa jest także Maggie – mimo tęsknoty za Anną, córką, której nie widziała od czasu, gdy ta była niemowlęciem. Los jednak daje Maggie jeszcze jedną szansę – będzie mogła ponownie zostać matką dziecka, które – jak wcześniej myślała − straciła na zawsze… „Lisa Scottoline – mistrzyni pełnych napięcia dramatów rodzinnych – z wielkim znawstwem i wyczuciem stawia na głowie życie bohaterki. Złudzenia, poczucie winy i manipulacja oto, czego doświadczy Maggie na kartach «Powrotu Anny» (e-book w formatach epub i mobi)” – „Booklist”

Nikt nie rani bardziej niż rodzina…

Anna to olśniewająca, lecz buntująca się przeciwko wszelkim zasadom, 17-latka. Maggie, uszczęśliwiona powrotem córki, ignoruje pierwsze znaki ostrzegawcze, bezsprzecznie sygnalizujące, że jej małżeństwo i rodzinę czekają poważne kłopoty. Co prawda razem z Noah doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że obecność Anny diametralnie zmieni ich życie, nie spodziewali się jednak, że wszystko potoczy się tak szybko i tak fatalnie.
Wstrząs następuje, kiedy Anna zostaje zamordowana, a Noah oskarżony o tę zbrodnię i postawiony przed sądem. Maggie musi stawić czoło nie tylko rozpaczy wywołanej stratą córki, ale też świadomości, że morderstwa mógł dokonać jej ukochany mąż.
Jednak w świetle pewnych informacji uzyskanych niedługo po tragedii Maggie postanawia dociec prawdy na własną rękę, a to doprowadzi ją do odkrycia spraw mroczniejszych, niż mogłaby sobie kiedykolwiek wyobrazić…

„Powrót Anny” to znakomity, trzymający w napięciu aż do ostatniej strony dramat rodzinny i wstrząsający thriller psychologiczny.

O e-booku Powrót Anny blogerzy napisali: 

Powieść Lisy Scottoline jest niepokojąca, zaskakująca i w jakiś sposób również przejmująca. Jeśli szukacie wciągającej i przejmującej jednocześnie historii rodzinnej z elementami thrillera psychologicznego, koniecznie sięgnijcie po Powrót Anny. -  Kocham Cię, moje życie - Monika Lewandowska

Powrót Anny od Lisa Scottoline możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Doktor Noah Alderman, wdowiec samotnie wychowujący syna, żeni się powtórnie z Maggie Ippolitti, kobietą, którą były mąż odseparował całkowicie od córki. Po latach los jednak daje Maggie kolejną szansę na bycie dla Anny matką. Niestety, siedemnastolatka zaczyna sprawiać kłopoty a rodzina przeżywać poważny kryzys. Chyba nikt nie spodziewał się, że to wszystko może skończyć się aż tak źle. Anna bowiem pewnego dnia zostaje zamordowana a o tą zbrodnie zostaje oskarżony Noah.

Powrót Anny to wstrząsający dramat rodzinny, z elementami thrillera psychologicznego. Jak wiecie mam słabość do rodzinnych dramatów więc było pewne, że wcześniej czy później sięgnę po tę książkę i muszę Wam powiedzieć, że zdecydowanie jestem usatysfakcjonowana jej lekturą. Powieść Lisy Scottoline jest niepokojąca, zaskakująca i w jakiś sposób również przejmująca. Choć czasem pojawiały się w mojej głowie pewne zastrzeżenia to starałam się mieć także na uwadze, że relacje rodzinne i rodzinne zależności są zawsze tak skomplikowane, że ciężko jednoznacznie je oceniać.
Wisienką na czytelniczym torcie i jednocześnie sprawą, która właśnie najmocniej mnie uwierała jest finał tej historii. Nie mogę Wam zdradzić oczywiście o co chodzi ale element fabuły, który doprowadził do tego finału wydał mi się mocno nieprawdopodobny z punktu widzenia matki. No ale literatura rządzi się swoimi prawami. Bardzo spodobały mi się za to sylwetki bohaterów. Ich zagubienie połączone z determinacją i złożoność ich losów sprawiło, że tę książkę czyta się dosłownie jednym tchem i naprawdę ciężko się od niej oderwać.

Jeśli szukacie wciągającej i przejmującej jednocześnie historii rodzinnej z elementami thrillera psychologicznego, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Polecam Wam ją całą sobą.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć