ebook Ogień i lód - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 146)

Ogień i lód - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 21.26
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
21.26 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
21.53 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Lwów, początek XX wieku. Młodziutka hrabianka Anna Lipińska, która debiutuje na salonach, zwraca uwagę pułkownika Michała Dukajskiego. Śmiałej i niebojącej się wyrażać własnych opinii Annie wpada jednak w oko przybyły niedawno z Paryża przemysłowiec, Adam Małaszewicz. Niestety, nie wszystko potoczy się po myśli hrabianki…

Towarzyska kompromitacja, rodzinny majątek na skraju bankructwa i skradzione klejnoty to nie jedyne zmartwienia Anny. Czy młoda bohaterka znajdzie sposób na pogodzenie obowiązków z pragnieniami?
Romanse, konwenanse i intrygi… Przekonaj się, czym naprawdę żył Lwów czasów naszych prababek. Sięgnij po pierwszy tom doskonałego romansu historycznego Joanny Wtulich!

Rekomendacje: 

Wartka akcja, romanse i intrygi, które tylko potęgują ciekawość i niewiedzę czytelnika. Całość czyta się niezwykle przyjemnie i szybko. Powieść, która absolutnie wciąga już od pierwszych chwil i nie pozwala się od siebie oderwać. Historia pokazująca starcie dwóch różnorodnych pod każdym względem charakterów. Koniecznie przeczytajcie. - Grażyna Wróbel - Czytaninka

Ogień i lód - audiobook od Joanna Wtulich możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć