ebook Blood from Blood. Ottavio
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 587)

Blood from Blood. Ottavio
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
15.95 zł
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
31.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
25.52 zł
26.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi tom mafijnego romansu. E-book, dostępny w formatach epub i mobi, rozpali drzemiące w nas namiętności. Historia Ottavio – syna Federico Mancuso, bossa Camorry. Nie bał się dlatego, że miał wątpliwości, czy to jest ta jedyna. Był przerażony, ponieważ wiedział, że właśnie ona nią jest…

Alessia w wieku 17 lat dowiaduje się, że za rok wyjdzie za mąż. Ta informacja zwala ją z nóg. Jej świat kompletnie się rozpada. Dziewczyna czuje się zraniona i zdradzona. Jednak los okazuje się dla niej łaskawy. Jej narzeczony, mimo że jest członkiem Camorry, nie wydaje się potworem. Wręcz przeciwnie – jest ciepłym i ułożonym mężczyzną. Nie ma w sobie okrucieństwa, z którego słyną członkowie jego rodziny.
\Wkrótce Alessia zrozumie, że Ottavio tak naprawdę skrywał swoją prawdziwą naturę. Po ślubie staje się dla kobiety zupełnie obcym człowiekiem – zimnym i nieczułym – który bierze od niej, co tylko zechce, i nie daje niczego w zamian. Dziewczyna została postawiona przed faktem, że jej przyszłość będzie straszniejsza, niż myślała…

Blood from Blood. Ottavio od Katarzyna Małecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pewne sytuacje otwierają oczy, uczą nas i dają nadzieję, że jeśli naprawdę się postaramy i nam zależy, wszystko można naprawić.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć