ebook Rozgrywka
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 28296)

Rozgrywka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.69
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.69 zł Lub 22.22 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
32.00 zł
32.00 zł
24.69 zł
24.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niesamowita chemia uczuć i ekscytująca zabawa w dowcipnej opowieści o parze z pozoru nie do połączenia…

Czego się nauczyłem po zeszłorocznych rozgrywkach i co trapiło naszą drużynę hokejową przez cały poprzedni sezon? Nigdy więcej takiego rozprzężenia. Koniec z seksem przy każdej nadarzającej się okazji, kropka. Jako nowy kapitan drużyny potrzebuję zupełnie nowej filozofii życiowej: teraz liczy się hokej i uczelnia, na kobiety przyjdzie czas później. Co oznacza, że ja, Hunter Davenport, oficjalnie żyję w celibacie. Nieważne, że tak diabelnie trudno w nim wytrzymać…
Jednak te nowe zasady nie zabraniają mi przyjaźnić się z kobietami. I nie będę kłamał - moja nowa koleżanka Demi Davis to naprawdę fajna laska. Jest inteligentna, jej ponętne usta ciągle mnie prowokują, podobnie jak jej zgrabne ciało, jestem jednak pewien, że dam radę oprzeć się pokusie. Teraz tylko muszę przekonać do tego swoje ciało i serce…

"OMG! Królowa hokeja znowu to robi! Od pierwszej strony Rozgrywka sprawiła, że chichotałam, a czytając zakończenie, prawie omdlałam z wrażenia. Bohater alfa, który żyje w celibacie? A niech to!! Bohaterka, która przekonuje go do złamania ślubów? Podwójnie TAK!”. - Ilsa Madden-Mills, autorka bestsellera I Dare You

O e-booku Rozgrywka blogerzy napisali: 

Uwielbiam moment, gdy znów mogę przenieść się w świat seksownych hokeistów. Rozgrywka to zabawny, wciągający i dowcipny romans, który podniesie twoją duszę do absolutnych rozkoszy. Ma w sobie urok, który sprawi, że będziesz się śmiać od początku do końca. Każda kolejna książka Elle Kennedy mnie zachwyca i jak najbardziej polecam! Na pewno Was nie zawiedzie. - Paulina Kaleta - Reading My Love 

Rozgrywka od Elle Kennedy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sama od jakiegoś czasu nie jestem na studiach, ale lubię powracać do tego czasu beztroski i luzu. Dlatego tak chętnie sięgam lo książki Elle Kennedy.

Budowanie świata w Rozgrywce jest wiarygodne i interesujące, a wszystkie postacie są ciekawe i mają własne, unikalne problemy. Bez wchodzenia na terytorium spoilerów autorka poruszyła wiele tematów.

Uwielbiam relację Huntera i Demi na początku jako przyjaciół, których łączy wspólny studencki projekt na podstawie odgrywania ról. Jedno z nich wciela się w pacjenta, a drugie w terapeutę. Myślę, że byłoby to interesujące i przyjemne zadanie również na prawdziwych zajęciach. W tym przypadku Hunter ma okazję wcielić się w bliską osobę, ujawniając Demi wskazówki dotyczące jego prawdziwego życia, która dopiero później odkrywa, że ​​wiele z tego, co powiedział jej podczas sesji, nie jest wymyślonych. To dzielenie się otwiera serce do Demi, która z kolei zwierza mu się z trudności, jakie ma z własnymi rodzicami - w szczególności z ojcem, który oczekuje, że pójdzie do szkoły medycznej, kiedy tak naprawdę chce zdobyć dyplom z psychologii.

Co do seksu, cóż, jest go dużo, gdy Demi znów jest singielką. Kiedy jest ze swoim chłopakiem, jest całkowicie wierna i nawet nie myśli o Hunterze w innym charakterze niż przyjaciel, dopóki jej związek się nie skończy. A ponieważ Hunter pozostaje w celibacie, nie ma innej kobiety w jego życiu.

Dużą częścią historii, podobnie jak we wszystkich powieściach Off-Campus i spinoffach Briar U, są relacje między członkami drużyny hokejowej i rozszerzonym kręgiem ich przyjaciół. Ponieważ Hunter jest kapitanem drużyny, gracze zwracają się do niego o radę, a on stara się spełnić ich oczekiwania. Kiedy członkowie zespołu chcą dostać maskotkę, niechętnie przedstawia ten pomysł swojemu trenerowi. Ten moment jest arcyzabawne. Ponieważ jest to romans hokejowy, historia podąża również za sezonem hokejowym w college'u, gdy drużyna Briar U próbuje dostać się na krajowy turniej.

Seks, hokej, życie studenckie, rodzina, przyjaciele i miłość - to wszystko w kolejnym ekscytującym i zabawnym roku w „Briar U”.

Uwielbiam moment, gdy znów mogę przenieść się w świat seksownych hokeistów. Rozgrywka to zabawny, wciągający i dowcipny romans, który podniesie twoją duszę do absolutnych rozkoszy. Ma w sobie urok, który sprawi, że będziesz się śmiać od początku do końca. Jednak autorka nie boi się poruszać także trudnych problemów, w tym depresji oraz samobójstwa. Pomimo przeważnie optymistycznego i komediowego charakteru, pojawiają się też bardziej poważne momenty. Każda kolejna książka Elle Kennedy mnie zachwyca i jak najbardziej polecam! Na pewno Was nie zawiedzie.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć