ebook Wyrzutki
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 20601) Ilość stron (szacowana): 320

Wyrzutki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.36
Audiobook - najniższa cena: 26.32
wciąż za drogo?
-44% 17.36 zł
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
21.00 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
32.00 zł
-25% 18.60 zł
20.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Skandii ludzie znają tylko jeden sposób na to, by młody mężczyzna stał się wojownikiem. Nastoletni chłopcy są dzieleni na grupy i wysyłani na trzymiesięczną wyprawę. Uczą się żeglarstwa, walki, taktyki, sztuki przetrwania... Drużyna przeciwko drużynie, wyzwanie za wyzwaniem. Tylko jedna grupa odniesie zwycięstwo.

Hal Mikkelson, syn uznanego skandyjskiego wojownika i aralueńskiej matki, musi bardzo się postarać, by udowodnić swą wartość. Nie odziedziczył po ojcu potężnej postury i imponującej siły mięśni. Na tle współziomków wydaje się słaby, mały, niewart złamanego miedziaka... Kiedy Hal staje na czele jednej z drużyn złożonych z jemu podobnych, wyrzutków i odszczepieńców, wie, że walka o zwycięstwo będzie trudna. Zmierzy się z kwiatem skandyjskiej młodzieży, mając po swojej stronie tylko spryt, inteligencję, hart ducha oraz przyjaciół.

Wyrzutki od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy ktoś znajdzie się tak wysoko, spada również z wysoka
.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Po serii Zwiadowców z chęcią rzuciła się na Drużynę i jak zawsze nie zawiodłam się na autorze. Fabuła wciągnęła mnie ... na jedną noc :) i już czekałam na kolejny tom. Przygodówka, którą chętnie czytam teraz mojemu dziecku

 • Awatar

  Czekała troszkę na półeczce, myślałam, że już wyrosłam z takich książek. Jakże się myliłam! Jak zaczęłam czytać nie mogłam przestać. Super książka o przyjaźni, o tym, że każdy jest w czymś dobry i razem można wszystko! Gorąco polecam :) Już czytam 2 część.

 • Awatar

  No co tu pisac, kto zna autora to i tak siegnie. Nowa serai nic nie traci na jakosci.
  Nie czytałes? A lubisz przygode, lekki jezyk to czytaj bo warto. Super dla rozpoczecia młodziezy przygode z czytaniem

 • Awatar

  Świetna książka dla młodzieży i nie tylko. Na razie 2 tomu\y za mną ale pomimo iż zakup dokonany z myślą o siostrzeńcu - to e-booki się nie wyczytują i ciocia tez poczytała :). Historia o przyjaźni, budowaniu poczucia własnej wartości i wierze w siebie ubrana w dobrze skrojoną historię o młodych Skandianach. Polecam

Warto zerknąć