ebook Rodzinne pole minowe
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 45)

Rodzinne pole minowe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.85
Audiobook - najniższa cena: 23.85
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
23.85 zł
24.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedno z najbardziej niebezpiecznych pól minowych w życiu to twór, który nazywamy rodziną. Na każdym kroku w relacjach na tym polu trafić można na niebezpieczną minę, która grozi wybuchem, konfliktem, zranieniami i rożnymi innymi trudnymi sytuacjami, które rozwalają rodzinę od środka.
Ojciec Szustak podpowiada w swojej konferencji, jak tego niebezpieczeństwa uniknąć, jak układać relacje ze wszystkimi osobami w rodzinie, jakich konkretnych sposobów i taktyk używać, aby pokonywać trudności, łagodzić spory, nauczyć się porozumiewać, by relacje rodzinne prowadziły do pogłębiania więzi i wzajemnej miłości!

• Jeśli nie umiesz dogadać się, albo chcesz o wiele lepiej niż teraz dogadywać się z mężem / żoną / teściową / zięciem / synową • Jeśli w Twojej rodzinie konflikty zdarzają się (za) często. • Jeśli nie ogarniasz świata swojego nastoletniego lub dorosłego dziecka. • Jeśli Twój rodzic, nastolatku, zupełnie nie kuma o co Ci chodzi. • Jeśli Wasze małżeństwo potrzebuje wsparcia, aby dogadywać się z reszta rodziny. • Jeśli chcesz w swojej rodzinie czuć się jak u siebie w domu, a nie jak na polu minowym – to nagranie jest dla Ciebie!

Rodzinne pole minowe od Adam Szustak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć