ebook Opowieść wigilijna
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 21214) Ilość stron (szacowana): 74

Opowieść wigilijna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
0.00 zł Lub 0.00 zł
2.78 złpremium: 1.79 zł Lub 1.79 zł
2.79 złpremium: 1.80 zł Lub 1.80 zł
4.39 złpremium: 2.63 zł Lub 2.63 zł
4.19 złpremium: 2.70 zł Lub 2.70 zł
2.99 zł
3.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (64)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Uniwersalne przesłanie Opowieści wigilijnej sprawia, że należy ona od dwóch wieków do wąskiego kanonu najsłynniejszych bajek świata.

Książka opowiada historię przemiany skąpego, bezdusznego, samolubnego Ebenezera Scrooge’a w hojnego, serdecznego, sympatycznego człowieka. Dzięki niesamowitym przeżyciom jakie go spotkały w noc wigilijną zrozumiał do czego prowadzi skąpstwo, egoizm i skupienie wszystkich uczuć na pieniądzach. Człowiek, który żyje wyłącznie po to, aby pomnażać majątek, zostanie zapomniany. Bajecznie kolorowa, ciepła i pełna fantazji oprawa graficzna Artura Piątka pobudzi wyobraźnię każdego dziecka.

Opowieść wigilijna od Charles Dickens możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Podobno zaraźliwe są choroby i smutki, zapewniam was jednakże, iż wesołość i dobry humor udzielają się jeszcze łatwiej. Jest to największa łaska Opatrzności. Kto nie umie dzielić z bliźnimi wesela, ten ma truciznę w sercu. Boję się takiego człowieka - to zbrodniarz lub samolub.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć