ebook Chłopcy
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 4490) Ilość stron (szacowana): 327

Chłopcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
25.53 zł
26.00 zł
20.93 zł
21.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rykiem silników, hukiem wystrzałów i głośnym: BANGARANG! – tak zwiastują swoje przybycie Zagubieni Chłopcy, najbardziej niezwykły gang motocyklowy na świecie. Niegdyś wierni towarzysze Piotrusia Pana, dziś odziane w skórzane kurtki zakapiory pod wodzą zabójczo seksownej Dzwoneczek. Zrobią wszystko, by przetrwać… i dobrze się przy tym bawić. Bez względu na cenę.

Jakub Ćwiek powraca z nową wystrzałową historią! Przekonajcie się, co wyjdzie z połączenia ciężkiego klimatu rodem z popularnego serialu Sons of Anarchy z bajkowymi postaciami klasycznej powieści Jamesa M. Barriego Piotruś Pan. Ilustracje do książki wykonał Robert Adler.

O autorze:

Jakub Ćwiek – miłośnik oraz znawca fantastyki i popkultury, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta, konferansjer, animator kultury. Zadebiutował zbiorem opowiadań Kłamca, który stał się początkiem bestsellerowego cyklu, mistrzowsko łączącego motywy mitologiczne i popkulturowe.

Pięciokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody im. Janusza A. Zajdla, a w 2012 roku jej zdobywca za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach.

Chłopcy od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie życiem, realność realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę, to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz.
Nie ma przegranych, dopóki piłka w grze.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ciekawy pomysł, niebanalne wykonanie. Troszkę denerwuje "lenistwo" autora - powieści króciutkie za to często wydawane...

 • Awatar

  Na pewno większość z czytelników pamięta bajkę o Piotrusiu Panu. Wieczny chłopiec, jego przyjaciele i towarzysząca im wróżka. Kiedy byliśmy mali, oni także byli dzieciakami. Później my dorośliśmy, a o Piotrusiu i jego paczce jakoś się zupełnie zapomniało. Do czasu! Oto przypomina ich Jakub Ćwiek w swojej książce „Chłopcy”. Tym razem nasi (być może niegdysiejsi) ulubieńcy są już dorosłymi ludźmi. A konkretniej to motocyklowy gang, nie stroniący od seksu, bójek i ciągle wpadający w problemu, z których musi wyciągać ich ta mała wróżka z dzieciństwa, Dzwoneczek. Tyle, że też już nie jest mała – to raczej seksowna, pociągająca kobieta. Fabuła skupia się na losach Kędziora, Milczka, Kruszyny i Stalówki. Bohaterowie ukrywają się przed Piotrusiem, a w tym czasie spotykają ich różne przygody i wpadki. Mieszkają w Polsce, a konkretniej w starym lunaparku zwanym Drugą Nibylandią. Trzeba przyznać Jakubowi Ćwiekowi, że bardzo zgrabnie posłużył się bohaterami znanymi już przecież z dzieciństwa i nadał im charakteru potrzebnego „dorosłym” facetom. Powieść nie nudzi, przygody są ciekawe, a i czasem uśmiać się można. To chyba to, czego oczekujemy od pozycji wydanych spod pióra Ćwieka. Więc zadanie zostało wykonane.

  Ocena: 4,5/6

 • Awatar

  Lekka a jednocześnie zaskakująco poważna kontynuacja znanej bajki, dzieło o wiele dojrzalsze od "Kłamcy" tegoż samego autora. Ze względu na dużą ilość wulgaryzmów i "ostrych" scen nie polecam bardziej wrażliwym czytelnikom.

 • Awatar

  Trawestacja historii o Piotrusiu Panie i Zagubionych chłopcach - pomysł sam w sobie dobry. Nie do końca jednak wiadomo, co z tą historią zrobić, bo przeczytać się da, z niejaka nawet przyjmnością. Ale gdy zamknie się książkę, nie tęskni się za bohaterami.

Warto zerknąć