ebook Odzyskana korona - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 505) Ilość stron (szacowana): 280

Odzyskana korona - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.06
Audiobook - polecana oferta: 18.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
18.90 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
26.20 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-37% 16.90 zł
24.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Drugi tom cyklu, który rozpala zmysły do czerwoności. Nastał nowy szef, ale przed nim cholernie wyboista droga. Od kiedy Juri Dunajew przejął część obowiązków Saszy, myślał, że najgorsze już za nim. Co jeszcze go czeka? Pomógł przecież w przewrocie – nie w jednej, ale aż w dwóch rodzinach mafijnych…

Teraz Juri Dunajew wraz z przyjacielem i prawą ręką Sergiejem osiadł w Londynie, aby stamtąd kierować rozrastającym się imperium. Bycie zwykłym żołnierzem to nic trudnego, ale rządzenie jako szef, to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności.
Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami. Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Wie, że będzie tu bezpieczna. Przecież nie tylko ochrania ją Maksim, przy którym dorastała, ale sama potrafi dużo więcej, niż przyznałaby się nawet swojej babci. Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia.
Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat. Czy to ryzyko się opłaci?

Odzyskana korona - audiobook od Monika Skabara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć