ebook Nie mów nikomu
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 88459) Ilość stron (szacowana): 555

Nie mów nikomu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 17.60
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 16.00 zł Lub 16.00 zł
17.60 zł Lub 15.84 zł
19.90 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
32.00 zł
-48% 16.64 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Od śmierci Elizabeth z rąk seryjnego zabójcy minęło osiem lat, ale młody lekarz David Beck nie potrafi o niej zapomnieć. Niespodziewanie pocztą elektroniczną otrzymuje niezbity dowód, że jego żona nadal żyje. Jak to możliwe, skoro jej ciało zostało zidentyfikowane ponad wszelką wątpliwość? Beck ignoruje ostrzeżenie 'nie mów nikomu' i próbuje dotrzeć do sedna mrocznej tajemnicy, której ślady wiodą w przeszłość. Padają następne ofiary, zagadka goni zagadkę...

Nie mów nikomu od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kompromisy rodzą konsekwencje - nie tylko teoretyczne, które brukają duszę, ale praktycznie osłabiające fundamenty moralne i powodujące trudne do przewidzenia skutki.
Powiadają, że potrzebny jest czas, żeby oswoić się z tragedią. Z początku jesteś oniemiały. Nie potrafisz w pełni zdać sobie sprawy z ponurej rzeczywistości.
Wspomnienia wywołują ból, najdotkliwszy zaś sprawiają najlepsze z nich.
Są takie miejsca, do których nie należy zapuszczać się myślami, ale one i tak tam podążają.
Śmierć jest wspaniałym nauczycielem. Niestety zbyt surowym.
Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć