ebook Sztuka życia według stoików - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 548)

Sztuka życia według stoików - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.74
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
19.90 zł
-29% 20.94 zł Lub 18.85 zł
-5% 25.42 zł Lub 22.88 zł
26.91 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Jak nie zagubić się we współczesnym, chaotycznym i pełnym pokus świecie? Jak w pełni efektywnie wykorzystać swe życie? Jak nie marnować czasu, nie dać się zaskoczyć nieszczęściu czy uniezależnić nasze samopoczucie od tego, na co i tak nie mamy wpływu?

Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziemy w „Sztuce życia według stoików” Piotra Stankiewicza. Za jej pośrednictwem autor dostarcza czytelnikowi szereg wypracowanych przez Senekę, Epikteta oraz Marka Aureliusza recept, które pomogą nauczyć się „sztuki dobrego życia” i wskażą jak zostać nowoczesnymi stoikami.

Dzięki zestawieniu starożytnych cytatów ze współczesnymi realiami, licznym przykładom wziętym z życia i położeniu nacisku na praktyczny aspekt stoicyzmu, niniejsza książka jest nie tylko ciekawą lekcją dotyczącą tej szkoły filozofii, ale też podręcznikiem konkretnego, realnego sposobu myślenia.

 

Sztuka życia według stoików - audiobook od Piotr Stankiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć