ebook Naprawdę?
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 190) Ilość stron (szacowana): 578

Naprawdę?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.40
wciąż za drogo?
35.33 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
29.40 zł Lub 26.46 zł
-21% 29.90 zł
37.99 zł
37.99 zł Lub 34.19 zł
31.04 zł
31.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna książka najoryginalniejszego i najbardziej rozpoznawalnego dziennikarza motoryzacyjnego – niegdyś prezentera kultowego „Top Gear”, dziś prowadzącego program „The Grand Tour”. Znakomicie wpisuje się w charakterystyczny dla niego rozmach. Zawiera 130 felietonów – ponad półtora razy tyle, ile mieści tom „Świata według Clarksona”! Na prawie 600 stronach znajdziemy wszystko, za co Clarksona ceni się najbardziej – ostre jak brzytwa poczucie humoru, niesamowite metafory i nieszablonowe skojarzenia.

Niegdyś obwoźny sprzedawca pluszowych misiów Paddingtonów, dziś stylowy farmer Jeremy Clarkson w swojej karierze przeszedł… wróć… przejechał wyjątkowo długą drogę, a jego miłość do samochodów poddawana była wielu wymagającym próbom. Tymczasem świat z dekady na dekadę stawał się coraz bardziej irytujący i sprawiał, że dzień w dzień na usta cisnęło się retoryczne pytanie:
Naprawdę?
Czasem po prostu nie ma wyboru: trzeba zagryźć zęby i przejechać przez progi zwalniające na pełnym gazie! I kiedy Jeremy tak pędzi przed siebie, zwykle roztrząsa ważkie kwestie. Z jego najnowszej książki dowiecie się między innymi:
– jak żyć pośród ludzi piszących recenzje zmywarek
– czy można naprawić iPhone’a kryształkami cukru
– który samochód potrafi obudzić dorosłego drzemiącego w każdym z nas
– z czym mogą się kojarzyć męskie koszule z krótkim rękawem
– dlaczego powinniśmy pozbyć się lodówek.

Jeremy Clarkson, wciąż w znakomitej formie, po raz kolejny wciska do dechy pedał gazu. Zapnijcie pasy! Szykuje się ostra jazda!

Rekomendacje: 

Uwielbiam tę książkę. Śmiałam się przechodząc od jednej strony do drugiej, czasem kręciłam głową z niedowierzaniem, ale dobrze się bawiłam czytając. Pomimo upływu lat Clarkson wciąż pozostaje w świetnej formie, umie wbić szpileczkę, pisze to co myśli. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Naprawdę? od Jeremy Clarkson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Lubię książki Jeremy'ego Clarksona tak samo jak autora. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale lubię jego styl. Czasami potrafi być całkowicie rozsądny. Innym razem śmieszny. A jeszcze innym razem po prostu puszcza oko do czytelnika. zabawny, irytujący, uparty (jak większość). Najnowsza publikacja Naprawdę? to książka, która znakomicie wpisuje się w charakterystyczny dla niego rozmach. Zawiera, aż 130 felietonów! Naprawdę jest co poczytać.

Z jego najnowszej książki dowiecie się między innymi: jak żyć pośród ludzi piszących recenzje zmywarek, czy można naprawić iPhone’a kryształkami cukru (bardzo interesujące!!!!), który samochód potrafi obudzić dorosłego drzemiącego w każdym z nas, z czym mogą się kojarzyć męskie koszule z krótkim rękawem czy choćby dlaczego powinniśmy pozbyć się lodówek.

Uwielbiam tę książkę. Śmiałam się przechodząc od jednej strony do drugiej, czasem kręciłam głową z niedowierzaniem, ale dobrze się bawiłam czytając. Pomimo upływu lat Clarkson wciąż pozostaje w świetnej formie, umie wbić szpileczkę, pisze to co myśli.

Ogólnie rzecz biorąc, czytanie książek Jeremy'ego Clarksona przez lata sprawiało mi przyjemność i zawsze czekam z niecierpliwością na nową.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć