ebook Dziewiąty dom
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 94126) Ilość stron (szacowana): 480

Dziewiąty dom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 32.30
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-15% 32.30 zł Lub 29.07 zł
38.00 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
31.22 zł
32.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Hipnotyzujący debiut w powieściach dla dorosłych Leigh Bardugo – autorki cieszącego się popularnością cyklu „Grisza”. Znakomicie napisana fabuła o władzy, przywilejach, mrocznej magii i morderstwie pośród elity z Ivy League. Cykl „Alex Stern” zapowiada się oszałamiająco!

Alex Stern to ostatnia dziewczyna, jaka mogłaby znaleźć się na pierwszym roku w Yale. Rzuciła szkołę i jako jedyna przeżyła potworną, niewyjaśnioną zbrodnię. Ostatnie, czego chce, to sprawiać kłopoty, zwłaszcza kiedy Yale może być dla niej nowym początkiem. Jednak darmowa nauka na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów wiąże się z pewnym haczykiem.
Alex ma za zadanie monitorować tajemnicze poczynania tajnych stowarzyszeń w Yale, stowarzyszeń, z których wywodzi się wielu najsłynniejszych i najbardziej wpływowych ludzi świata. Teraz na kampusie znaleziono martwą dziewczynę i wydaje się, że tylko Alex nie akceptuje sposobu, w jaki policja i uniwersytecka administracja wyjaśniły jej śmierć.
Alex wie, że tajne stowarzyszenia są o wiele bardziej złowieszcze i nadzwyczajne, niż ktokolwiek sobie wyobraża. Tajne stowarzyszenia parają się zakazaną magią. Wskrzeszają umarłych. A czasem żerują na żywych…

Dziewiąty dom od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć