ebook Gorąca gwiazdka - audiobook
E-book - najniższa cena: 27.19
Audiobook - najniższa cena: 16.50
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
16.50 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych orgazmów, a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Audiobook w doskonałej interpretacji Kaji Walden

Rekomendacje: 

Nie ma co się obawiać, iż krótka forma nie pozwoli na rozwinięcie motywu, czasem mniej znaczy więcej i tak właśnie jest w tym przypadku. Autorki wydobyły z każdej opowieści to, co najważniejsze w uczuciach, dodając nieco pikanterii albo i więcej, która wkomponowana w całość podkreśla odpowiednie szczegóły. W Gorącej gwiazdce nie zabraknie miłosnych wyznań, ale i rzeczywistości. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Gorąca gwiazdka - audiobook od Joanna Dubler, K. A Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Kaja Łęcka, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Małgorzata Strzałkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć