ebook Gorąca gwiazdka - audiobook
E-book - najniższa cena: 27.49
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-29% 20.93 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
17.90 zł
26.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych orgazmów, a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Audiobook w doskonałej interpretacji Kaji Walden

Rekomendacje: 

Nie ma co się obawiać, iż krótka forma nie pozwoli na rozwinięcie motywu, czasem mniej znaczy więcej i tak właśnie jest w tym przypadku. Autorki wydobyły z każdej opowieści to, co najważniejsze w uczuciach, dodając nieco pikanterii albo i więcej, która wkomponowana w całość podkreśla odpowiednie szczegóły. W Gorącej gwiazdce nie zabraknie miłosnych wyznań, ale i rzeczywistości. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Gorąca gwiazdka - audiobook od Joanna Dubler, K. A Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Kaja Łęcka, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Małgorzata Strzałkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć