ebook Pewność siebie. Jak być asertywnym, pokonać lęk i sięgnąć po swoje - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 58) Ilość stron (szacowana): 184

Pewność siebie. Jak być asertywnym, pokonać lęk i sięgnąć po swoje - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.95
Audiobook - najniższa cena: 23.03
wciąż za drogo?
45.57 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
36.75 zł Lub 33.08 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.00 zł
49.00 zł
-5% 23.03 zł
24.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

NIESKUTECZNE RADY
„Uwierz w siebie”, „poznaj siebie”, „bądź pewny siebie, a...” – zdobędziesz w życiu wszystko, czego chcesz, ludzie będą robić to, czego od nich oczekujesz, będziesz bogaty i spełniony. Kto wie, może nawet sięgniesz po władzę polityczną albo duchową i powiedziesz za sobą tłumy? Ludzie lubią wiedzieć, że podążają za kimś, kto wie, co robi, wie, jak to zrobić, i nie miewa niepotrzebnych wątpliwości. Ale to się nie wydarzy. Nie tak działa pewność siebie.

PRAWDZIWA PEWNOŚĆ SIEBIE
Osoba pewna siebie taką się stworzyła. Akceptuje się i zna swoją wartość. Ma zdolność autorefleksji i potrafi w oparciu o fakty ocenić swoje mocne i słabe strony. Traktuje pewność siebie jako drogę do osobistego szczęścia i zawodowego sukcesu. Zarządza swoimi emocjami i zachowaniami, jest empatyczna i potrafi wpływać na siebie i innych. Jest wrażliwa bez użalania się i asertywna bez arogancji. Wychodzi poza własną przeszłość i ponad modele rodzinne i kulturowe.
Jak ją w sobie wypracować?
W swojej kolejnej książce doktor Mateusz Grzesiak zabierze Cię w podróż do prawdziwej pewności siebie. Takiej, której można się nauczyć i o którą warto się postarać, ponieważ da Ci możliwości pozwalające na samorealizację i wielowymiarowy rozwój.

Nieprzeciętne życie: Co niszczy, a co buduje naszą pewność siebie?

Pewność siebie. Jak być asertywnym, pokonać lęk i sięgnąć po swoje od Mateusz Grzesiak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć