ebook Gorąca gwiazdka
E-book - najniższa cena: 27.49
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
27.49 zł Lub 24.74 zł
31.99 zł
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
27.59 zł
31.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co może bardziej rozgrzać atmosferę świąt niż kilka opowieści z pieprzykiem? Zwłaszcza autorstwa popularnych autorek polskich powieści erotycznych. Świetnie znane czytelnikom i początkujące autorki piszą własną wersję wymarzonych gwiazdek. Będzie wzruszająco, namiętnie, niebo zadrży od przeżywanych orgazmów, a i łza się w oku zakręci od wymarzonych kochanków, których los zsyła w prezencie od Mikołaja.

Rekomendacje: 

Nie ma co się obawiać, iż krótka forma nie pozwoli na rozwinięcie motywu, czasem mniej znaczy więcej i tak właśnie jest w tym przypadku. Autorki wydobyły z każdej opowieści to, co najważniejsze w uczuciach, dodając nieco pikanterii albo i więcej, która wkomponowana w całość podkreśla odpowiednie szczegóły. W Gorącej gwiazdce nie zabraknie miłosnych wyznań, ale i rzeczywistości. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Gorąca gwiazdka od Joanna Dubler, K. A Figaro, Maya Frost, Elżbieta K. Kozłowska, Alexa Lavenda, Kaja Łęcka, Katarzyna Mak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Alicja Skirgajłło, Małgorzata Oliwia Sobczak, Patrycja Strzałkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Grudniowe dni przynoszą zapach choinki, pierników i zapowiedź, że już niedługo nadejdzie moment świętowania. Co przyniesie z sobą? Zima zaskakuje niekiedy bardzo gorącymi godzinami, zwłaszcza kiedy dochodzi do spotkania ludzi, którzy zauważają szansę, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. Pytanie tylko co z nią zrobią?

Czasem w niepozornych miejscach można odkryć to, co wydaje się już przeszłością, do jakiej trudno jakoś odnaleźć drogę w codzienności. Czy w ustronnym pensjonacie, po kilka grudniowych dniach spędzonych Ania i Rafał odnajdą to, czego pragną? Czasem lokujemy uczucia pochopnie, ale taka refleksja nie przychodzi od razu, tak samo jak i rozczarowanie. Czas świąt niekiedy pokazuje to, czego nie chce się dostrzec, co zrobi Karolina z tą wiedzą? Może Jakub pozwoli jej zrobić krok we właściwym kierunku? Marzenia nie spełniają się ot tak sobie, bywa, że kryje się za tym umowa, Eve zawarła ją, pytanie tylko jaką rolę odegra w niej Zack. Zostanie świętym Mikołajem? Spokój i stabilizacja czy wprost przeciwnie szaleństwo i emocje? Wydaje się, że niełatwo podjąć decyzję, od jakiej zależy przyszłość, czy Milena zaryzykuje wszystko dla Matteo? Nie ma prostej odpowiedzi, jest za to namiętność i coś, czego pragnęła…

Grudzień nie kojarzy się z szczególnie upalnie klimatem, no chyba, że z tymi podczas niekończących zakupów, krzątaniny przedświątecznej lub porządków. Ale dzięki antologii Gorąca gwiazdka jest spora szansa, że będziemy mieć na myśli całkiem inny powód wysokich temperatur, bo trzeba przyznać pisarkom, że w zimową aurę wprowadziły wiele gorących chwil. Dwanaście historii z pazurem pokazuje, że nie tylko prezenty pod świątecznym drzewkiem mogą zaskoczyć. Emocje jakie buzują w nich skłaniają do zrzucenia masek, odkrywania rzeczywistych pragnień oraz otwarcia się na to, co przynoszą z sobą Święta, a w tym roku mocno mogą zaskoczyć. Nie ma obawy, że ckliwość i sielankowość zagoszczą na stronach tego zbioru, raczej lepiej przygotować się na lekturę gdzie letnich uczuć nie znajdziemy, za to czekają na nas gorące wątki, nieszablonowe okoliczności, bohaterowie wymykający się prostym schematom. Na tym nie koniec, to raczej początek, bo w grudniowe dni wiele wydarzyć się może, zwłaszcza kiedy do głosu dochodzą marzenia i pragnienia oraz zwykła ludzka potrzeba poczucia bliskości. Nie ma co się obawiać, iż krótka forma nie pozwoli na rozwinięcie motywu, czasem mniej znaczy więcej i tak właśnie jest w tym przypadku. Autorki wydobyły z każdej opowieści to, co najważniejsze w uczuciach, dodając nieco pikanterii albo i więcej, która wkomponowana w całość podkreśla odpowiednie szczegóły. W Gorącej gwiazdce nie zabraknie miłosnych wyznań, ale i rzeczywistości, w jakiej nie zawsze wszystko jest proste i nieskomplikowane. Trzeba wystrzegać zakładania z góry, że wiemy jakie będą zakończenia, za to lepiej zarezerwować sobie czas na lekturę oraz wygodne siedzisko i po prostu sprawdzić co kryje się w dwunastu historiach. Zgodnie z tytułem nie będą one na pewno letnie, raczej lepiej przygotować się na rozgrzewające emocje.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć