ebook Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 98)

Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 45.00
wciąż za drogo?
45.00 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
64.99 zł
45.00 zł
49.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

CZAS NA ZMIANY

Bądź całkowicie szczery. Pamiętaj, że firma to zespół, a nie rodzina. I nigdy, przenigdy nie staraj się zadowolić swojego szefa.

Oto niektóre z podstawowych reguł, jakie obowiązują pracowników Netflixa. Działanie tego przedsiębiorstwa to kulturowy eksperyment, który zakończył się spektakularnym sukcesem: firma zajmująca się korespondencyjnym wypożyczaniem płyt DVD stała się streamingową potęgą. Ma obecnie 182 miliony subskrybentów i kapitalizację rynkową na poziomie Disneya.

Reed Hastings – prezes i CEO Netflixa – po raz pierwszy dzieli się sekretami, które zrewolucjonizowały branżę rozrywkową i technologiczną. Wspólnie z Erin Meyer, profesor INSEAD Business School, ujawnia swoją filozofię przywództwa odrzucającą przekonania, zgodnie z którymi działa większość firm.

Od nielimitowanych urlopów do rezygnacji z zatwierdzania wydatków pracowników – Netflix to zupełnie inny sposób prowadzenia organizacji, który najlepiej pasuje do zmieniającego się świata.

Gdy regułą jest brak reguł to inspiracja do zmiany dla wszystkich, którzy poszukują źródeł produktywności, kreatywności i innowacji.

Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany od Reed Hastings, Erin Meyer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć