ebook 629 kości
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 428) Ilość stron (szacowana): 352

629 kości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.18
Audiobook - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.18 zł Lub 19.06 zł
21.23 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.01 zł
22.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Grupa maturzystów gubi szlak w czasie zamieci śnieżnej w Bieszczadach. Szukając schronienia w stojącej na uboczu chacie, dokonują makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znajdują trzydzieści drewnianych skrzynek, a w nich setki kości oraz zeszyty, w których opisano ostatnie tygodnie życia każdej z ofiar.

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…

Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.
Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?

629 kości od M.M. Perr możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ta zbrodnia wstrząsnęła każdym, kto się z nią zetknął. Ogrom morderczego przedsięwzięcia nie mieścił się w głowie. Czas nie działał na korzyść, a rozwiązanie zagadki okazało się prawdziwym wyzwaniem. Kto i dlaczego było priorytetem, dzięki czemu wytworzyło się namacalne ciśnienie. Książka buzowała napięciem i grozą, by na koniec powalić czytelnika na łopatki zapewniając, że będzie ciąg dalszy, na pewno. Zostajemy z otwartymi wątkami i doprawdy, niezwykle frustrująca to świadomość, że nie wiadomo kiedy zostaną podjęte.Ocena: 5//6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć